ENJOY pre-workout - komplexní předtréninkovka vytvořená ve spolupráci s Jakubem Enžlem pro váš maximální výkon a nabuzení organismu ENJOY pre-workout je komplexní předtréninkovka, kterou jsme ve spolupráci s Jakubem Enžlem vytvořili tak, aby uspokojila potřeby těch nejnáročnějších sportovců. Každá látka ve složení má své opodstatnění, čímž vzniká účinná směs, která vás nakopne před každým silovým či vytrvalostním tréninkem.          ENJOY pre-workout obsahuje taurin, který je běžnou součástí energetických... Celý popis

Koupit za 519 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

ENJOY pre-workout - komplexní předtréninkovka vytvořená ve spolupráci s Jakubem Enžlem pro váš maximální výkon a nabuzení organismu
ENJOY pre-workout je komplexní předtréninkovka, kterou jsme ve spolupráci s Jakubem Enžlem vytvořili tak, aby uspokojila potřeby těch nejnáročnějších sportovců. Každá látka ve složení má své opodstatnění, čímž vzniká účinná směs, která vás nakopne před každým silovým či vytrvalostním tréninkem. 
       
ENJOY pre-workout obsahuje taurin, který je běžnou součástí energetických nápojů, a také 250 mg kofeinu, který vás spolehlivě nabudí a namotivuje na nadcházející výkon. Jeho efekt podporují i l-theanin a theacrin, které mají podobné účinky, navíc ale pomáhají s průběžným nástupem a dojezdem kofeinu, čímž zabraňují náhlému propadu energie. Ve složení však najdete i velké množství citrulin malátu, a to konkrétně 6000 mg. Jedná se o neesenciální aminokyselinu, která podporuje produkci oxidu dusnatého, čímž může v konečném důsledku zajistit větší přísun živin a kyslíku pracujícím svalům. Tento účinek se pak může projevit pozitivně na nárůstu vaší výkonnosti. 
         
Svou funkci mají však i další obsažené látky. Například beta alanin se podílí na vytváření karnosinu, který ve svalech funguje jako takový “uklízeč”. Dokáže totiž snížit překyselení svalů a hromadění kyseliny mléčné, což může pomoci snížit únavu a prodloužit sportovní výkon.Další obsaženou složkou je pak l-tyrozin, který plní funkci prekurzoru adrenalinu, noradrenalinu a dopaminu. Pokud usilujete o podporu tukového metabolismu, oceníte i přítomnost extraktu z pomerančovníku hořkého. Ten přirozeně obsahuje synefrin, což je jeden z nejpopulárnějších spalovačů tuků. Ve složení se nachází také cholin bitartrát, který se řadí mezi nootropika, což jsou obecně látky používané za účelem zlepšení koncentrace a psychického výkonu.
        
Ve složení této účinné předtréninkovky se nachází také ženšen a extrakt z kořene rozchodnice růžové. Obě tyto rostliny řadíme mezi adaptogeny, které jsou obecně používány pro zvyšování odolnosti organismu vůči stresu a jiným vnějším vlivům. Svou roli mají také obsažené vitamíny. Například vitamín C přispívá k udržení správného fungování imunity během intenzivní námahy i po ní, správné funkci kostí, chrupavek, nervového systému a energetického metabolismu. Navíc pomáhá snížit únavu a vyčerpání, stejně jako obsažené vitamíny B3, B12 a B9. Vitamín B1 pak přispívá ke správné látkové přeměně důležité pro tvorbu energie. 
              
Pro maximální vstřebatelnost všech obsažených látek najdete v předtréninkovce i BioPerine®. Díky tomu si můžete být jistí, že z každé obsažené látky dostanete maximum. Nezáleží na tom, jestli jste siloví nebo vytrvalostní sportovci, tento komplexní pre-workout s malinovou příchutí nebo exotickou příchutí Dragon Fruit je určen každému, kdo usiluje o zlepšení výkonu a v tréninku ze sebe chce dostat maximum. Tak ENJOY!     
           

 
         
ENJOY pre-workout a jeho výhody
 

je komplexní předtréninkovka s obsahem beta alaninu, citrulin malátu a dalších účinných látek
obsahuje kofein, který má díky l-theaninu a theacrinu pomalý nástup a dojezd
obsahuje spalovač tuků synefrin
obsahuje adaptogeny, které obecně zvyšují odolnost organismu
namotivuje a nabudí vás před výkonem
pomáhá zajistit větší přísun živin a kyslíku pracujícím svalům   
přispívá ke snížení únavy a vyčerpání         
pomáhá udržet správnou funkci imunity během výkonu a po něm    
přispívá ke správné látkové přeměně důležité pro tvorbu energie   
je určený každému, kdo ze sebe chce na tréninku dostat maximum
má lahodnou malinovou příchuť nebo exotickou příchuť Dragon Fruit

     
Složení
Crystal blue: Citrulin malát, beta alanin, taurin, glycerol, cholin bitartát, betain hydrochlorid, l- tyrozin, přírodní malinové aroma, l-theanin, extrakt z korejského ženšenu (Panax ginseng) (kořen) (10 % ginsenosidů), bezvodý kofein, sladidlo: sukralóza, kyselina l-askorbová, rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) (kořen) (3 % rosavinu) extrakt, arabská guma, extrakt z pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium) (6 % synefrin), teakrin, l-norvalin, extrakt ze zeleného čaje (Camellia sinensis) (40 % epigalokatechiny galát), barvivo: brilantní modř FCF, pyridoxin hydrochlorid, niacin (nikotinamid), kyanokobalamin, thiamin hydrochlorid, BioPerine® extrakt z černého pepře (Piper nigrum), kyselina pteroylglutámová.     
Dragon fruit: L-citrulin DL-malát (2:1), beta alanin, taurin, glycerol monostearát, cholin bitartrát, betain hydrochlorid, L-tyrosin, protihrudkující činidlo (oxid křemičitý), sladidlo (sukralóza), L-theanin, extrakt z kořene korejského ženšenu (Panax ginseng) (10% ginsenosidy), přírodní aroma, bezvodý kofein, vitamin C (kyselina L-askorbová), extrakt z kořene rozchodnice růžové (Rhodiola rosea) (3% rozavin, 1% salidrozid), zahušťovadlo (arabská guma), theakrin, L-norvalin, extrakt z listů zeleného čaje (Camellia sinensis) ( 40% epigalokatechin galát - EGCG), extrakt z červené řepy, vitamin B3 (nikotinamid), extrakt z plodů pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium) (95% synefrin), vitamin B12 (kyanokobalamin), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamin B1 (thiamin hydrochlorid), BioPerine® (extrakt z pepře) (Piper nig (kyselina pteroylmonoglutamová).   
Dávkování
Rozmíchejte 1 odměrku (15,6 g) v 250-300 ml vody a užívejte 30 minut před tréninkem.
         
Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty
1 odměrka (15,6 g)

Citrulin malát
6000 mg

Beta alanin
3200 mg

Taurin
1000 mg

Glycerol
1000 mg

Cholin bitartrát
675 mg

Betain hydrochlorid
500 mg

L-tyrozin
500 mg

L-theanin
300 mg

Extrakt korejský ženšen (Panax ginsengs)
300 mg

Kofein
250 mg

Vitamín C
250 mg

Extrakt z rozchodnice růžové (Rhodiola rosea)
100 mg

Synefrin
10 mg

Teakrin
100 mg

L-norvalin
50 mg

Extrakt ze zeleného čaj (Camellia sinensis)
50 mg

   
Upozornění    
Výrobek není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Obsahuje kofein (250 mg na dávku). Není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Osoby s onemocněním srdce, štítné žlázy, ledvin, jater a poruchami krevního tlaku by se měli před použitím poradit se svým lékařem. Balení obsahuje silice sáček. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotách 0-25 °C, chraňte před přímým slunečním zářením.
Minimální trvanlivost: Uvedená na obalu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce GymBeam
Hmotnost 312 g
Forma práškové
Po tréninku ne