SHRED!T pre-workout je komplexní předtréninkovka vytvořená ve spolupráci s Honzou Liškou. Obsahuje pečlivě vybranou směs 13 látek v čele s citrulinem, beta-alaninem a dalšími aminokyselinami či funkčními složkami, díky kterým vás před cvičením spolehlivě nakopne i bez stimulantů. Pokud chcete zvedat vyšší váhy nebo zvládnout více opakování v sérii, je tento nakopávač trefou do černého. SHRED!T pre-workout je komplexní nakopávač vytvořený ve spolupráci s Lišákem pro každého, komu jde o maximální... Celý popis

Koupit za 519 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

SHRED!T pre-workout je komplexní předtréninkovka vytvořená ve spolupráci s Honzou Liškou. Obsahuje pečlivě vybranou směs 13 látek v čele s citrulinem, beta-alaninem a dalšími aminokyselinami či funkčními složkami, díky kterým vás před cvičením spolehlivě nakopne i bez stimulantů. Pokud chcete zvedat vyšší váhy nebo zvládnout více opakování v sérii, je tento nakopávač trefou do černého. SHRED!T pre-workout je komplexní nakopávač vytvořený ve spolupráci s Lišákem pro každého, komu jde o maximální výkon a nejlepší výsledky
SHRED!T pre-workout je komplexní vícesložková předtréninkovka, která obsahuje směs 13 účinných látek pro maximální podporu sportovního výkonu, koncentrace a boostnutí hladiny energie. Nenajdete v ní kofein ani jiné stimulanty. To ocení zejména sportovci, kteří chodí trénovat odpoledne nebo večer a nechtějí narušit kvalitu spánku.

Jádro produktu tvoří látky, jako je například arginin či citrulin malát, které se podílejí na produkci oxidu dusnatého (NO). To je vazodilatační látka, která pomáhá "roztahovat cévy", čímž umožní větší přísun kyslíku a dalších živin k pracujícím svalům pro maximální podporu výkonu.

Podstatnou část předtréninkovky tvoří také nootropika, která mají řadu blahodárných účinků. Konkrétně se jedná o bakopu drobnolistou a DMAE. Ty mají vliv na paměť, myšlení, koncentraci, psychický výkon a další mozkové funkce. Látky obsažené v bakopě navíc zasahují do metabolismu hormonů dopaminu a serotoninu, které úzce souvisí s náladou a celkovou spokojeností. Samotné DMAE je pak prekurzorem acetylcholinu, který se podílí na přenosu nervových signálů do mozku a ke svalům, což je nezbytné pro správnou koordinaci pohybů.

Další obsaženou látkou je pak betain, který hraje roli v metabolismu laktátu (kyseliny mléčné) ve svalech. Ten má negativní vliv na maximální silový i vytrvalostní výkon. Na tvorbu laktátu má kromě betainu vliv také beta alanin. Ten se podílí na vytváření karnosinu, který ve svalech funguje jako takový "uklízeč”. Má totiž za úkol snížit překyselení svalů a hromadění kyseliny mléčné, což může vést ke snížení svalové únavy a prodloužení sportovního výkonu.

Pro komplexnost nechybí v nakopávači l-tyrozin, který plní funkci prekurzoru adrenalinu, noradrenalinu a dopaminu, a také vybrané vitamíny. Konkrétně se jedná o vitamín B3 (niacin) a vitamín B6 (pyridoxin). Oba se podílejí na normálním energetickém metabolismu, optimální činnosti nervové soustavy, psychiky a také přispívají ke snížení únavy i vyčerpání. Samotný vitamín B6 navíc podporuje také normální funkci imunity.

A pokud chcete být pořádně "shredded”, potěší vás ve složení také přítomnost synefrinu. Jedná se o účinný termogenní spalovač tuku, který má schopnost zapojit se do metabolismu mastných kyselin. Tím přispívá k využívání tuku pro tvorbu energie, a může tak teoreticky dopomoci k šetření glykogenových zásob (rychlá energie pro svaly). Výčet složení pak uzavírá bioperin, který slouží k maximální podpoře vstřebatelnosti ostatních látek.

Patříte mezi silové sportovce, kteří chtějí nabrat svaly, sílu či zlepšit výbušnost? Nebo se řadíte k vytrvalcům, kteří makají na své rychlosti a výdrži? SHRED!T pre-workout s lahodnou příchutí je tu pro každého, kdo chce ze sebe na tréninku dostat to nejlepší a být každým dnem výkonnějším sportovcem.
SHRED!T pre-workout a jeho výhody

- komplexní předtréninkovka vytvořená ve spolupráci s Lišákem

- je bez kofeinu i stimulantů, a nemá tak negativní vliv na spánek

- obsahuje citrulin malát, beta-alanin, vybrané aminokyseliny, rostlinné extrakty a vitamíny

- je obohacený o termogenní spalovač tuku synefrin

- obsahuje funkční nootropika pro mentální výkon

- přispívá ke snížení únavy a vyčerpání

- pomáhá s optimální funkcí imunity

- přispívá k normálnímu energetickému metabolismu

- podílí se na správné činnosti psychiky i nervového systému

- ideální pro sportovce, kteří chtějí nabrat svaly, zvýšit sílu či zlepšit výbušnost

- je dobře rozpustný

- má skvělou příchuť, kterou si zamilujete

- je vhodný i pro vegany

Složení
L-citrulin DL-malát (2:1), beta alanin, L-arginin, betain bezvodý, acetyl L-karnitin, L-tyrosin, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), extrakt z listů bakopy drobnolisté (Bacopa monnieri) (50 % bakosidy), protihrudkující činidlo (oxid křemičitý), sladidlo (sukralóza), přírodní aroma, barvivo (červená řepa), DMAE (dimethyletanolamin) bitartrát, vitamín B3 (nikotinamid), extrakt z plodů pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium) (95 % synefrin), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), BioPerine® (extrakt z pepře) (Piper nigrum).
Dávkování
Smíchejte 1 odměrku (12,4 g) s 300 ml vody a užijte 20 minut před tréninkem.
Tabulka nutričních hodnot Nutriční hodnoty na 12,4 g *RI per 12,4 g L-citrulin DL-malát 5000 mg - Beta alanin 2500 mg - L-Arginín 2000 mg - L-Tyrozín 500 mg - Acetyl L-karnitín 500 mg - Betaín 500 mg - Extrakt z listů bakopy drobnolisté (Bacopa monnieri) 200 mg - Bakozidy 100 mg - DMAE bitartrát 54 mg - DMAE 20 mg - Vitamín B3 32 mg 200% Vitamín B6 2,8 mg 200% Extrakt z plodů pomarančovníku horkého (Citrus aurantium) 21 mg - Synefrin 20 mg - BioPerine® 2 mg -
*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).
Upozornění
Doplněk stravy se sladidlem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Uchovávejte na suchém místě mimo přímé sluneční záření při pokojové teplotě. Balení obsahuje silica sáček.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce GymBeam
Hmotnost 372 g
Forma práškové
Po tréninku ne
Bez kofeinu ano