Stylová přilba Hatchey Control jak pro cyklisty, tak i pro koloběžkáře. Přilba má velmi lehkou konstrukci a rychloutahovací fit systém v zadní části přilby. Lehce a rychle, klidně i během jízdy, si ji dokážete povolit či dotáhnout. Díky dvojité PC inmold technologii, která přispívá k její lehkosti a pevnosti, je zárukou, že se budete cítit komfortně při celodenním jěždění, a to klidně i v terénu. Přilba má 17 ventilačních otvorů a postará se o dokonalé větrání. V přední části jsou otvory opatřeny... Celý popis

Koupit za 543 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Stylová přilba Hatchey Control jak pro cyklisty, tak i pro koloběžkáře. Přilba má velmi lehkou konstrukci a rychloutahovací fit systém v zadní části přilby. Lehce a rychle, klidně i během jízdy, si ji dokážete povolit či dotáhnout.

Díky dvojité PC inmold technologii, která přispívá k její lehkosti a pevnosti, je zárukou, že se budete cítit komfortně při celodenním jěždění, a to klidně i v terénu.

Přilba má 17 ventilačních otvorů a postará se o dokonalé větrání. V přední části jsou otvory opatřeny síťkou proti hmyzu.

Součástí přilby je elegantní štít, který je lehce demontovatelný a přispívá k modernímu designu přilby.

- vysoce odolný EPS polystyren

- 17 větracích otvorů

- certifikát bezpečnosti CE EN 1078

- fit systém

- odnímatelný štít

- síťka proti hmyzu

- polstovaná výstuž uvnitř přilby, která je odnímatelná

Hmotnost: 337g

Velikosti: S, M, L, XL
S - 54-56 cm
M - 57-58 cm
L - 59-60 cm
XL - 60-61 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hatchey
Větrací otvory 17
Určení unisex
Modelový rok 2023
Barva khaki