Hatchey Jeremy

0 %
(0 hodnocení)

Chránič páteře HATCHEY JEREMY BLACK Páteřák HATCHEY JEREMY, model s kloubem v horní části konstrukce, který zajistí perfektní a příjemný pocit při používání tohoto velmi tenkého páteřáku, perfektní prodyšná a flexibilní konstrukce, pohodlný široký bederní pás, stavitelné popruhy přes ramena... velmi dobře sedí na zádech. Revoluční pásek přes prsa HATCHEY EASY TAPE. Schválení podle normy ČSN EN 1621-2, třída 1. Tzv. páteřáky by měly být nedílnou součástí každé zimní výbavy. Díky chráničům páteře... Celý popis

Koupit za 550 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Chránič páteře HATCHEY JEREMY BLACK

Páteřák HATCHEY JEREMY, model s kloubem v horní části konstrukce, který zajistí perfektní a příjemný pocit při používání tohoto velmi tenkého páteřáku, perfektní prodyšná a flexibilní konstrukce, pohodlný široký bederní pás, stavitelné popruhy přes ramena... velmi dobře sedí na zádech. Revoluční pásek přes prsa HATCHEY EASY TAPE. Schválení podle normy ČSN EN 1621-2, třída 1.

Tzv. páteřáky by měly být nedílnou součástí každé zimní výbavy. Díky chráničům páteře lze lépe předejít spoustě nešťastným následkům úrazů, proto výběru této části výbavy věnujte stejnou pozornost jako např. výběru helmy.

Při výběru je nutné, aby vám chránič sedl přesně - nesmí se hýbat ani vás omezovat v pohybu. Důležité je jeho správné připevnění, což v případě chrániče páteře Hatchey Jeremy Black zajišťují ramenní pásky a bederní popruh na suchý zip. 

Chrániče jsou rozděleny podle velikostí a zvolení správné velikosti patří mezi další důležité kroky při výběru. Chránič páteře by měl sahat od krčních obratlů až po kostrč, kterou by měl částečně zakrývat. Ani dole ani nahoře nesmí přečnívat. 

- Materiál: polyester, nylon, polykarbon

- Certifikát: CE EN 1621

Velikost chrániče

Výška postavy

S

130-145 cm

M

145-160 cm

L

160-175 cm

XL

175-190 cm

 

Česká značka Hatchey je na trhu od roku 2006 a od té doby vyrábí pod touto značkou ucelenou sérii chráničů pro různá sportovní odvětví. Značka Hatchey zažívá díky používání nejnovějších technologií, designu a hlavně funkčnosti rok od roku větší a větší progres.

 

 

Páteřáky se staly nedílnou součástí každé zimní výbavy. Díky chráničům páteře lze lépe předejít neštastným následkům úrazu. Chránič Vám musí perfektně sednou. Nesmí se hýbat, ani tlačit či omezovat v pohybu. Vybírejte proto podle Vaší výšky jednotlivé velikosti. Chránič páteře by měl sahat od krčních obratlů (nemá zasahovat až na krk) až částečně po kostrč, ale zároveň nesmí nahoře ani dole přečnívat. Díky nastavitelným ramenním, hrudním a bederním popruhům perfektně sedne a zůstane na správném místě.

 
Zobrazit více

Parametry

Typ páteřáky
Výrobce Hatchey
Určení unisex