Hunter Obojek Canadian UP

0 %
(0 hodnocení)

Obojek CANADIAN UP z dvojitě ohýbané prvotřídní hovězí kůže se zaoblenými hranami pro maximální pohodlí při nošení. Novinka z dílen HUNTER zaujme svou dokonalou elegancí, pečlivým zpracováním a výraznou strukturou. Pro vznik této exkluzivní kolekce byla použita velmi speciální prémiová hovězí kůže, která se vyznačuje svou vysokou elasticitou a poddajností. Kůže, která je certifikována Mezinárodní asociací přírodního textilního průmyslu, je zaručeně ekologicky a sociálně kompatibilní, neobsahuje... Celý popis

Koupit za 2 429 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Obojek CANADIAN UP z dvojitě ohýbané prvotřídní hovězí kůže se zaoblenými hranami pro maximální pohodlí při nošení. Novinka z dílen HUNTER zaujme svou dokonalou elegancí, pečlivým zpracováním a výraznou strukturou.
Pro vznik této exkluzivní kolekce byla použita velmi speciální prémiová hovězí kůže, která se vyznačuje svou vysokou elasticitou a poddajností.
Kůže, která je certifikována Mezinárodní asociací přírodního textilního průmyslu, je zaručeně ekologicky a sociálně kompatibilní, neobsahuje škodlivé látky a je vyrobena ve vysoké kvalitě.
Protože jen to nejlepší je pro naše čtyřnohé přátele dost dobré!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hunter
Materiál kožené