Neobyčejně silný obojek z nylonu s nejnovějším a velmi odolným, patentovaným uzavíráním z aluminia. Kovové uzavírání zaručuje pohodlné nošení obojku, protože je velmi lehké a navíc je lze snadno otevřít a zavřít. Nechte se překvapit odolností nového obojku Vario Basic! z nylonu pevně zatavené švy, navíc prošité kovové součástky poniklované je možné nastavit délku pomocí přezky praktické uzavírání z aluminia. Nastavení délky: Velikost M: 30-45 cm, šířka 1,5 cm Hunter zaručuje vysokou kvalitu... Celý popis

Koupit za 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Neobyčejně silný obojek z nylonu s nejnovějším a velmi odolným, patentovaným uzavíráním z aluminia. Kovové uzavírání zaručuje pohodlné nošení obojku, protože je velmi lehké a navíc je lze snadno otevřít a zavřít. Nechte se překvapit odolností nového obojku Vario Basic! z nylonu pevně zatavené švy, navíc prošité kovové součástky poniklované je možné nastavit délku pomocí přezky praktické uzavírání z aluminia.

Nastavení délky:
Velikost M: 30-45 cm, šířka 1,5 cm

Hunter zaručuje vysokou kvalitu a funkčnost v kombinaci s atraktivním designem. Funkčnost a bezpečnost všech produktů je u firmy Hunter vždy na prvním místě.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hunter
Materiál nylonové