Husky Anapurna

88 %
(58 hodnocení)

Nejteplejší dámský spacák Anapurna -28 °C z našeho sortimentu splňuje veškeré nároky pro pobyt ve skutečně náročných klimatických podmínkách. Proto je vhodný jako špičková výbava pro vysokohorské expedice. Vyrobili jsme ho z prvotřídních materiálů, které pomohou vytvořit vysoký LOFT efekt. Za mrazivých nocí i v nepříznivém počasí ti tak poskytne příjemné pohodlí a dokonalý tepelný komfort. • Kvalitní náplň ze 7-kanálkového dutého vlákna zajistí nebývalý tepelný komfort • Vysokou odolnost, prodyšnost... Celý popis

Koupit za 3 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nejteplejší dámský spacák Anapurna -28 °C z našeho sortimentu splňuje veškeré nároky pro pobyt ve skutečně náročných klimatických podmínkách. Proto je vhodný jako špičková výbava pro vysokohorské expedice. Vyrobili jsme ho z prvotřídních materiálů, které pomohou vytvořit vysoký LOFT efekt. Za mrazivých nocí i v nepříznivém počasí ti tak poskytne příjemné pohodlí a dokonalý tepelný komfort. • Kvalitní náplň ze 7-kanálkového dutého vlákna zajistí nebývalý tepelný komfort

• Vysokou odolnost, prodyšnost a izolační vlastnosti zaručí prvotřídní materiály na vnitřní i vnější straně.

• Protiskluzové pásy na zadní části zabraňují sklouzávání spacáku z podložky.

• Součástí standardní výbavy je stahovací límec.

• Odnímatelný zateplovací vak na nohy pro zvýšení tepelného komfortu.

• Značkový, zateplený dvoucestný zip s pojistkou pro snadnou manipulaci.

• Další výbava: vnější a vnitřní kapsa na drobnosti, kapsa na polštář, stahování okolo hlavy, vnitŕní stahování kolem ramen, krycí léga hlavního zipu, kompresní obal.

Náplň: 7-kanálkové duté vlákno

Konstrukce: dvouvrstvá

Vnitřní materiál: Soft Nylon

Vnější materiál: 40D 290T Tactel RipStop Nylon

Příslušenství: kompresní obal, vak na nohy,

protiskluzové pásy

Hmotnost: 2260 g

Doporučená maximální výška osoby: 175 cm

Rozměr sbalený: 42 x 27 cm

Rozměr: 80 x 200 cm

VNITŘNÍ MATERIÁL: Soft Nylon

Soft Nylon

Příjemně jemná, lehká a prodyšná syntetická vlákna, která zároveň disponují dostatečnou pevností a pružností. Materiál je vhodný do nízkých teplot neboť má dobré tepelně izolační vlastnosti.

NÁPLŇ: 7-kanálkové duté vlákno

7-kanálkové duté vlákno

Jedná se o dutá, spirálově stočená, syntetická, polyesterová vlákna se sedmi kanálky. Prostřednictvím pružného spletení, pečlivé výroby a správného formování dosahuje materiál bezvadného LOFT efektu neboli schopnosti nasát vzduch a tím izolovat. Pro získání delší životnosti a maximálního účinku jsou vlákna ještě potažena vrstvou silikonu, což upevní jejich vzájemnou polohu a omezuje vzájemné tření. Mezi další výhody patří, že neabsorbují vlhkost, rychle vysychají, jsou vhodná pro alergiky a velmi snadno se udržují.

VNĚJŠÍ MATERIÁL: 40D 290T Nylon Ripstop

Extreme: -28°C

Spodní hranice, extrémní teplota, kde je nebezpečí poškození zdraví podchlazením vztahuje se na normální ženu a na normální podmínky). Tato teplota vyjadřuje bod nebezpečí vedoucí až k smrti.

Limit: -10°C

Spodní hranice, při které uživatel spacího pytle ve skrčené poloze těla, je celkově v tepelné rovnováze a právě nepociťuje chlad (vztahuje se na normálního muže a na normální podmínky).

Comfort: -4°C

Spodní hranice rozsahu komfortu, při které uživatel spacího pytle v uvolněné poloze těla, např. v poloze na zádech je celkově v tepelné rovnováze a nepociťuje chlad (vztaženo na normální ženu a na normální podmínky).
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Husky
Tvar mumiové
Spojovatelnost ano
Extrémní teplota -28 °C
Sezónní určení zimní
Komfortní teplota -4 °C
Limitní teplota -10 °C
Maximální teplota -4 °C
Určení dámské
Spacáky pro dva ne
Ultralehké ne
Vnější materiál 40D 290T RipStop Nylon
Vnitřní materiál Soft Nylon
Konstrukce dvouvrstvé
Druh náplně syntetické
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty