Warmpeace Viking 900

93 %
(40 hodnocení)

VIKING 900 je o 320 gramů těžším a o dva roky mladším bratříčkem Vikinga šestistovky. Jde o třísezonní spacák se zaměřením na jaro a podzim. S necelým kilem a půl celkové hmotnosti je slušnou “ekonomickou třídou“ s poměrně vysokým loftem a dlouhou životností. Je to řešení pro chladnější noci nebo zimomřivější spáče. Páry a manželské dvojice často vybírají pro společné cestování Viking 900 pro ženy a Vikingu 600 pro muže. Zdrhovadlo YKK se dvěma protisměrnými jezdci v bočním švu na levé nebo pravé... Celý popis

Koupit za 6 155 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

VIKING 900 je o 320 gramů těžším a o dva roky mladším bratříčkem Vikinga šestistovky. Jde o třísezonní spacák se zaměřením na jaro a podzim. S necelým kilem a půl celkové hmotnosti je slušnou “ekonomickou třídou“ s poměrně vysokým loftem a dlouhou životností. Je to řešení pro chladnější noci nebo zimomřivější spáče. Páry a manželské dvojice často vybírají pro společné cestování Viking 900 pro ženy a Vikingu 600 pro muže. Zdrhovadlo YKK se dvěma protisměrnými jezdci v bočním švu na levé nebo pravé straně, umožňuje spojení dvou spacích pytlů dohromady.

Velikost: 195 cm
Hmotnost: 1525 g
Vnější materiál: Loft Nylon DWR
Vnitřní materiál: Loft Nylon DWR
Náplň: Kachní peří 90/10 600 cuin
Hmotnost náplně: 980 g
Kompresní obal: L (22 x 42) cm
Komorová konstrukce typu Z
Kapuce s pružnou tkanicí
Zateplovací límec s pružnou tkanicí
Vnitřní kapsička
Teplotní komfort: -7°C
Teplotní limit: -14°C
Teplotní extrém: -34°C

TECHNOLOGIE:
PÉŘOVÁ NÁPLŇ
Peří je osvědčený přírodní izolační materiál. Při správné údržbě a ošetřování poskytuje svým uživatelům maximální tepelný komfort spojený s nízkou hmotností, vysokou spolehlivostí a dlouhou životností spacáku. Maximálního “loftu” dosahují náplně s vysokým procentem prachového peří ve spojení s lehkými a jemnými materiály, které neomezují loft svojí gramáží. Kvalitu péřové náplně určuje nejen množství prachového peří ve směsi (údaje 90/10, 80/20 nebo 70/30), ale i jejich celková pružnost a rozpí-navost (tj. schopnost zaujmout maximální objem a loft). Tato “plnivost” (angl. ”Fill power”) je mezinárodně uznávanou veličinou a je testována systémem IDBF ve speciálních laboratořích.

 
KOMOROVÝ SYSTÉM Z
„Z“ komory překrývají jedna druhou.  Tato konstrukce udržuje velmi dobře teplý vzduch uvnitř spacáku a je využívána většinou spacích pytlů WARMPEACE.
MATERIÁL:
LOFT NYLON DWR
Nově odlehčený polyamid s gramáží 38 g/m2, větruvzdorný, vodoodpudivý a odolný proti pronikání částeček izolační náplně. Mikrostruktura tkaniny má výbornou prodyšnost, takže zabraňuje srážení vodních par uvnitř spacího pytle. Úprava DWR (Durable water repelent) garantuje materiálu základní vodoodpudivost s parametrem 1250 mm vodního sloupce. Loft Nylon se používá na novou generaci spacích pytlů VIKING.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Warmpeace
Tvar mumiové
Spojovatelnost ano
Extrémní teplota -34 °C
Sezónní určení třísezónní
Komfortní teplota -7 °C
Limitní teplota -14 °C
Určení unisex
Vnější materiál Loft Nylon DWR+
Vnitřní materiál Loft Nylon
Konstrukce komorové
Druh náplně péřové
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty