Warmpeace Viking 300

92 %
(42 hodnocení)

Spacák Warmpeace Viking 300 VIKING 300 je nováčkem mezi Vikingy. Jde o letní péřový spacák s menším množstvím náplně a velice nízkou hmotností a tomu odpovídajícím objemem. Jeho vznik je umožněn příchodem nového Loft Nylonu DWR, který dokáže úspěšně spolupracovat i s menším množstvím péřové náplně. Viking 300 si najde své místo v batozích, lodních pytlech i na nosičích kol a nebude své uživatele obtěžovat nadměrným objemem, váhou a nočním horkem. - Zdrhovadlo YKK se dvěma protisměrnými běžci v... Celý popis

Koupit za 4 391 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Spacák Warmpeace Viking 300

VIKING 300 je nováčkem mezi Vikingy. Jde o letní péřový spacák s menším množstvím náplně a velice nízkou hmotností a tomu odpovídajícím objemem. Jeho vznik je umožněn příchodem nového Loft Nylonu DWR, který dokáže úspěšně spolupracovat i s menším množstvím péřové náplně. Viking 300 si najde své místo v batozích, lodních pytlech i na nosičích kol a nebude své uživatele obtěžovat nadměrným objemem, váhou a nočním horkem.

- Zdrhovadlo YKK se dvěma protisměrnými běžci v bočním švu na levé nebo pravé straně, umožňující případné spojení dvou spacích pytlů dohromady

- Komorová konstrukce typu H

- Kapuce s pružnou tkanicí

- Vnitřní kapsička

- Skladovací obal a kompresní obal vel. XS

Horní komfort: +6°C

Dolní komfort: 0°C

Extrémní teplota: -14°C

Velikost: 170 cm / 180 cm / 195 cm

Vnější materiál: Loft Nylon DWR

Vnitřní materiál: Loft Nylon DWR

Hmotnost: 575g / 640g / 705g

Náplň: kachní peří 90/10, 600cuin

Hmotnost náplně: 270 g / 300 g / 330 g

Kompresní obal: XS (14 x 33 cm)

Barva: ocean/grey/black

PÉŘOVÁ NÁPLŇ

Peří je osvědčený přírodní izolační materiál. Při správné údržbě a ošetřování poskytuje svým uživatelům maximální tepelný komfort spojený s nízkou hmotností, vysokou spolehlivostí a dlouhou životností spacáku. Maximálního “loftu” dosahují náplně s vysokým procentem prachového peří ve spojení s lehkými a jemnými materiály, které neomezují loft svojí gramáží. Kvalitu péřové náplně určuje nejen množství prachového peří ve směsi (údaje 90/10, 80/20 nebo 70/30), ale i jejich celková pružnost a rozpí-navost (tj. schopnost zaujmout maximální objem a loft). Tato “plnivost” (angl. ”Fill power”) je mezinárodně uznávanou veličinou a je testována systémem IDBF ve speciálních laboratořích.

KOMOROVÝ SYSTÉM H

Komory jsou od sebe odděleny jednoduchými krátkými stěnami. Takový systém je vhodný pro nenáročné letní spacáky.

Materiál: LOFT NYLON DWR

Nově odlehčený polyamid s gramáží 38 g/m2, větruvzdorný, vodoodpudivý a odolný proti pronikání částeček izolační náplně. Mikrostruktura tkaniny má výbornou prodyšnost, takže zabraňuje srážení vodních par uvnitř spacího pytle. Úprava DWR (Durable water repelent) garantuje materiálu základní vodoodpudivost s parametrem 1250 mm vodního sloupce. Loft Nylon se používá na novou generaci spacích pytlů VIKING.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Warmpeace
Tvar mumiové
Spojovatelnost ano
Extrémní teplota -14 °C
Sezónní určení letní
Komfortní teplota 6 °C
Limitní teplota 0 °C
Určení unisex
Vnější materiál Loft Nylon DWR+
Vnitřní materiál Loft Nylon DWR+
Konstrukce komorové
Druh náplně péřové
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty