Trimm Balance

91 %
(124 hodnocení)

TRIMM Balance -25°C - Velmi pohodlný spací pytel Trimm BALANCE, který vyniká nízkou hmotností při zachování výborných termoizolačních vlastností. Vzhledem k použití vysoce kvallitní náplně a to 7-dutinkového vlákna Thermolite Quallo, je tento spací pytel vhodný k celoročnímu použití. Hlavní přednosti: dvě délky spacáku do 185 a 195 cm vynikající kompresní vlastnosti certifikace dle normy... Celý popis

Koupit za 1 456 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

TRIMM Balance -25°C - Velmi pohodlný spací pytel Trimm BALANCE, který vyniká nízkou hmotností při zachování výborných termoizolačních vlastností. Vzhledem k použití vysoce kvallitní náplně a to 7-dutinkového vlákna Thermolite Quallo, je tento spací pytel vhodný k celoročnímu použití.
Hlavní přednosti:dvě délky spacáku do 185 a 195 cm

vynikající kompresní vlastnosti

certifikace dle normy EN 13537
Využití:

turistika - čtyřsezonní, zimníStřih:

mumieHmotnost:

1550 gDruh náplně:

300 g/m2 (2x150 g/m2) Thermolite QualoKonstrukce:

dvouvrstváVnitřní materiál:

100% nylon softVnější materiál:

nylon DWR (water resistant)Šířka spacáku:

85/58 cmDélky spacáku pro postavu:

do 185 nebo do 195 cmVelikost obalu:

18 x 34/24 cmKomfortní teplota:

-2 °CMezní teplota:

- 8 °CExtrémní teplota:

- 25 °CSpojovatelnost:

anoKompresní obal:

anoZapínání:

levý nebo pravý zip


Thermolite QUALLO - Thermolite QUALLO představuje 7-dutinkové vlákno zajišťující vysoký teplotní komfort a měkkost. Dlouhodobě si uchovává izolační schopnost i ve vlhkém prostředí. Schne třikrát rychleji než peří, je antialergenní a lze jej prát v pračce a sušit v sušičce.

Certifikované teplotní určení dle teplotní normy EN 13537 - Spací pytle TRIMM mají certifikované teplotní určení stanoveno na základě testů v akreditované zkušební laboratoří dle nové jednotné Evropské normy EN 13537. V této Evropské normě jsou spacáky považovány za suché. Vlhkost může zásadně zhoršit tepelné výkonnostní parametry. U mokrého materiálu jsou tepelné ztráty až 24 krát větší než u suchého. Izolační materiál může absorbovat vlhkost jednak zevnitř pocením a dýcháním a jednak působením vzdušné vlhkosti zvenku.

Extrémní teplota – spodní extrémní teplota, kde je nebezpečí poškození zdraví podchlazením (vztahuje se na normální ženu a na normální podmínky použití).

Limitní teplota – spodní hranice, při které uživatel spacího pytle ve skrčené poloze těla je celkově v tepelné rovnováze a právě nepociťuje chlad (vztahuje se na normálního muže a na normální podmínky použití).

Komfortní teplota – spodní hranice rozsahu komfortu, při které uživatel spacího pytle v uvolněné poloze těla, např. v poloze na zádech je celkově v tepelné rovnováze a nepociťuje chlad (vztahuje se na normální ženu a na normální podmínky použití).

Maximální teplota – horní hranice rozsahu komfortu; teplota, při které se částečně nepřikrytý uživatel spacího pytle (normální muž) příliš nepotí (nemusí být uvedena).
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Trimm
Tvar mumiové
Spojovatelnost ano
Extrémní teplota -25 °C
Sezónní určení celoroční
Komfortní teplota -2 °C
Limitní teplota -8 °C
Určení unisex
Vnější materiál nylon DWR
Vnitřní materiál 100% PES Pongee
Konstrukce dvouvrstvé
Druh náplně syntetické
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty