ISO 15642 černý

92 %
(5 hodnocení)

ŠATNÍ SKŘÍŇ / VĚŠÁK NA ODĚVY DO SÁLU - FUNKČNÍ - ramínko na šaty je funkční a extrémně prostorné - možná pojme velký kus oblečení a zároveň zabere v bytě málo místa - PRAKTICKÝ - stojánek je mimořádně praktický. Bez problémů se vejde i do ložnice, kde poslouží jako místo pro župany a košile. Ta je zase umístěna v hale umožní vám uložit bundy, kabáty, boty a mnoho dalších užitečných věcí , které chcete mít vždy „po ruce“. - DVĚ PŘÍDAVNÉ POLICE - stojan na oblečení je vybaven dvěma přídavnými... Celý popis

Koupit za 288 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

ŠATNÍ SKŘÍŇ / VĚŠÁK NA ODĚVY DO SÁLU

- FUNKČNÍ - ramínko na šaty je funkční a extrémně prostorné - možná pojme velký kus oblečení a zároveň zabere v bytě málo místa

- PRAKTICKÝ - stojánek je mimořádně praktický. Bez problémů se vejde i do ložnice, kde poslouží jako místo pro župany a košile. Ta je zase umístěna v hale umožní vám uložit bundy, kabáty, boty a mnoho dalších užitečných věcí , které chcete mít vždy „po ruce“.

- DVĚ PŘÍDAVNÉ POLICE - stojan na oblečení je vybaven dvěma přídavnými policemi, které mohou plnit mnoho funkcí - můžete do nich uložit jak boty, tak tašky i batohy.

- PEVNÁ KONSTRUKCE - ramínko na šaty je vyrobeno z kvalitního materiálu, díky kterému má pevnou strukturu, díky čemuž bude stabilní a nepřevrhne se ani v případě značného množství oblečení, které u něj skončí.

- SPECIFIKACE - železná trubka; průměr trubky: 16 mm; dvě police na boty; rozměry: 153/60 / 34cm; hmotnost v balení: 2,5 kg.

SPECIFIKACE :

- železná trubka
- průměr trubky: 16 mm
- dvě police na boty
- rozměry: 153/60 / 34cm
- hmotnost v balení: 2,5 kg

ZAHRNUTA:

- stojící věšák
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Iso
Materiál železné
Barva černé
Šířka 60 cm
Výška 153 cm
Hloubka 34 cm