Just Dance 2024

90 %
(1 hodnocení)

Tančete a sdílejte vzrušující okamžiky po celý rok s nejlepší hudební videoherní platformou všech dob!   Just Dance 2024 Edition obsahuje 40 písní: od nejnovějších hitů a oblíbené klasiky, včetně „Flowers“ od Miley Cyrus, „Tití Me Preguntó“ od Bad Bunny, „How You Like That“ od BLACKPINK a „I Want to Dance With Somebody (Who Loves Me)“ od Whitney Houston!   Rozšiřte své zkušenosti s Just Dance®+!* Odemkněte svou měsíční bezplatnou zkušební verzi, která je součástí hry, a získejte přístup... Celý popis

Koupit za 772 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Tančete a sdílejte vzrušující okamžiky po celý rok s nejlepší hudební videoherní platformou všech dob!

 

Just Dance 2024 Edition obsahuje 40 písní: od nejnovějších hitů a oblíbené klasiky, včetně „Flowers“ od Miley Cyrus, „Tití Me Preguntó“ od Bad Bunny, „How You Like That“ od BLACKPINK a „I Want to Dance With Somebody (Who Loves Me)“ od Whitney Houston!

 

Rozšiřte své zkušenosti s Just Dance®+!* Odemkněte svou měsíční bezplatnou zkušební verzi, která je součástí hry, a získejte přístup ke stovkám skladeb!

 

ZCELA NOVÝ TRACKLIST, SVĚTY A POSTAVY

Just Dance 2024 Edition obsahuje 40 nových písní, od hitů na vrcholu hitparád, virálních internetových fenoménů až po originální písně! Tracklist obsahuje různé žánry a éry: od latiny, rocku, hip-hopu až po K-pop, tato edice je plná hudby, kterou milujete. Objevte pohlcující a živé hudební světy s postavami jedinečnými pro každou skladbu v Just Dance!

 

JEDNA PLATFORMA S PRAVIDELNÝMI AKTUALIZACEMI

Tato hra, která je nyní plně online zábavní platformou, je v průběhu roku pravidelně aktualizována o novou hudbu a odměny. Bez ohledu na to, zda vy nebo vaši přátelé vlastníte edici 2023 nebo 2024, všichni hráči jsou připojeni na stejné platformě a mohou spolu hrát online. Pokud vlastníte obě edice, veškerý obsah je pohromadě na stejném místě!**

 

CELOROČNÍ OBSAH, KTERÝ SI UŽIJETE

Zúčastněte se na omezenou dobu tematických sezónních akcí s bezplatnými skladbami a playlisty. Každá sezóna přinese nové a vzrušující písně, vyhrazenou progresivní skladbu a nové odměny. Vyhrajte avatary, pozadí, jmenovky a aliasy, abyste si přizpůsobili svou Dancer Card a předvedli svou osobnost ve hře.

Krabička obsahuje pouze kód ke stažení. Tento produkt neobsahuje herní kartu ani disk. Vyžaduje připojení k internetu, účet Ubisoft, příslušný účet konzole a předplatné platformy (prodává se samostatně).

 

K POUŽITÍ PRO PLAYSTATION A XBOX: Ke sledování vašich pohybů je zapotřebí chytrý telefon s aplikací Just Dance 2024 Edition Controller – není potřeba žádné další příslušenství!

 

*Just Dance+ je streamovací služba, kterou lze přehrávat prostřednictvím Just Dance 2024 Edition, která poskytuje přístup k dalším skladbám. Platí smluvní podmínky. Vyžaduje účet Ubisoft, účet konzole, trvalý přístup k internetu a platbu poplatku a/nebo poplatku za průběžné předplatné. Platí věková a územní omezení.

 

**Dodatečný obsah zpřístupněný průběžně po omezenou dobu během 12 měsíců po spuštění hry; vyžadováno stažení.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ubisoft
Žánr hudební
Doporučený věk od 3 let