Skákací boty Kangoo Jumps jsou léta prověřenou kvalitou a prošly dlouhým vývojem. Kupujete tedy vysoce kvalitní a vyzkoušené zboží i v těch nejnáročnějších podmínkách. Botky jsou komplet složené a ihned připravené k použití pro vás, není nutná žádná dodatečná montáž. Kangoo Jumps nyní za akční ceny ve velikostech  XS, S, M, L a XL (32-48).  Pro získání slevy  na botky nás kontaktujte, dáváme zajímavé ceny i pro 2 a více ks. Vaši požadovanou velikost a váhu uveďte do poznámky, rádi Vám doporučíme... Celý popis

Koupit za 5 400 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Skákací boty Kangoo Jumps jsou léta prověřenou kvalitou a prošly dlouhým vývojem. Kupujete tedy vysoce kvalitní a vyzkoušené zboží i v těch nejnáročnějších podmínkách. Botky jsou komplet složené a ihned připravené k použití pro vás, není nutná žádná dodatečná montáž.

Kangoo Jumps nyní za akční ceny ve velikostech  XS, S, M, L a XL (32-48).  Pro získání slevy  na botky nás kontaktujte, dáváme zajímavé ceny i pro 2 a více ks. Vaši požadovanou velikost a váhu uveďte do poznámky, rádi Vám doporučíme vhodnou velikost pro Vás. Skákací botky velikosti XS, S a M jsou určeny pro váhu od 50 - 85 kg, po úpravě tvrdších mušlí je lze používat až do 100 kg, případně přidat tvrdší pružiny nebo ještě kovové a ještě tím nosnost navýšit. Nad 85 kg zvolte variantu pro vyšší váhu, i tak lze ale ještě navýšit až do 110 kg, napište nám :)

Nevíte si rady s velikostí a volbou bot? Kontaktujte nás
Kangoo boots aneb skákaci boty nebo také klokaní boty je speciální sportovní obuv pro volný pohyb jak venku, v přírodě, tak i pro indoor aktivity. Doporučujeme používat spíše na rovných povrchách (asfalt, tráva, parkety, apod.), písek a velké kameny nejsou pro botky vhodné, přestože mají gumovou podrážku jako sportovní obuv. Podstatou je pružina ve spodní části boty, která absorbuje až 80 % nárazu při došlapu a zpětně pomáhá při odrazu, což se nazývá jako tzv. rebound efekt. Díky tomuto efektu šetříte celý pohybový aparát a klouby Vašeho těla. Speciální tvar podrážky a pružina umožňuje člověku pohybovat se přirozeně a se správným držením těla. Tím dochází k automatickému posilování různých svalů v těle, aniž si to uvědomujeme.
Doručujeme také na Slovensko a do dalších zemí! platba i v  EUR, doručení 5 eur. Kontaktujte nás.
S Kangoo Jumps KJ XR3 procvičíte a posílíte celé tělo
Zejména pak díky Kangoo boots procvičíte břišní svalstvo, zádové, stehenní či pánevní svalstvo. Navíc dochází ke stimulaci a posílení kardiovaskulárního systému, a také k mnohem lepšímu využití kyslíku a zvýšení vytrvalosti (VO2 Max až o 15 %). Vzhledem k uvedeným vlastnostem lze Kangoo jumps boots využít jak k cílenému hubnutí a formování postavy, zvýšení kondice, tak i k rehabilitačním účelům a poúrazovému cvičení. Boty díky odpruženému efektu jsou vhodné také po úrazech a pro rehabilitaci pohybového aparátu.
Historie a vznik Kangoo skákacích bot
Původním záměrem bylo vytvořit rehabilitační pomůcku pro atlety se zraněním nohy. V 80. letech byl tento koncept přepracován švýcarským inženýrem Denisem Naville, žijícím v Kanadě. Ten se zaměřil zejména na zvýšení výkonu pružin a zlepšení komfortu. V roce 1994 pak Naville představil svůj první model KJ-1. Od té doby se klokaní boty Kangoo Jumps vyrábějí dokonce v dětských velikostech a z původního rehabilitačního zaměření se přesunuly do segmentu rekreace a fitness.
Prospěšnost Kangoo skákacích bot je zaručena studiemi
Kangoo Jumps mají za sebou poměrně dlouhou historii, a proto je jejich prospěšnost podložena stovkami nezávislých studií. Dokonce i N.A.S.A. se zabývala vhodností pruživého pohybu na lidský organizmus. A k čemu její vědci dospěli?
„Pružiny jsou nejefektivnější a zároveň nejšetrnější způsob cvičení, jaký doposud člověk vymyslel“
Kangoo Jumps Boots - aneb skákací boty pro celou rodinu!
Kangoo boots jsou vhodné také pro děti (již od 5 let - pro děti do 50 kg jsou vhodné Kangoo boty Powershoe), které skákaní okamžitě chytne a nepustí, dospělí i seniory (horní hranice dle zdravotního stavu seniora).
Velikosti Kangoo bot KJ XR3 vidíte zde v tabulce
Velikost S - délka vnitřní stélky 23,5 cm
Velikost M - délka vnitřní stélky 26,5 cm
Velikost L - délka vnitřní stélky 28,5 cm
Velikost XL - délka vnitřní stélky 30,5 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kangoo Jumping