Kangoo boots aneb Powershoe dětské skákaci boty doporučujeme pro děti od 5ti let a váhy cca 15 kg (pružiny se dají upravit právě i na nížší váhy od 15 kg). Často také nazávané klokaní boty je speciální sportovní obuv pro volný pohyb jak venku, v přírodě, tak i pro indoor aktivity. Doporučujeme používat spíše na rovných povrchách (asfalt, tráva, parkety, apod.), písek a velké kameny nejsou pro botky vhodné, přestože mají gumovou podrážku jako sportovní obuv. Podstatou je pružina ve spodní části... Celý popis

Koupit za 4 000 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kangoo boots aneb Powershoe dětské skákaci boty doporučujeme pro děti od 5ti let a váhy cca 15 kg (pružiny se dají upravit právě i na nížší váhy od 15 kg).

Často také nazávané klokaní boty je speciální sportovní obuv pro volný pohyb jak venku, v přírodě, tak i pro indoor aktivity. Doporučujeme používat spíše na rovných povrchách (asfalt, tráva, parkety, apod.), písek a velké kameny nejsou pro botky vhodné, přestože mají gumovou podrážku jako sportovní obuv. Podstatou je pružina ve spodní části boty, která absorbuje až 80 % nárazu při došlapu a zpětně pomáhá při odrazu, což se nazývá jako tzv. rebound efekt. Díky tomuto efektu šetříte celý pohybový aparát a klouby Vašeho těla. Speciální tvar podrážky a pružina umožňuje člověku pohybovat se přirozeně a se správným držením těla. Tím dochází k automatickému posilování různých svalů v těle, aniž si to uvědomujeme.
Doručujeme po celé ČR a také na Slovensko a do dalších zemí! Kontaktujte nás.
S Kangoo Jumps POWER SHOE procvičíte a posílíte celé tělo
Zejména pak díky Kangoo boots procvičíte břišní svalstvo, zádové, stehenní či pánevní svalstvo. Navíc dochází ke stimulaci a posílení kardiovaskulárního systému, a také k mnohem lepšímu využití kyslíku a zvýšení vytrvalosti (VO2 Max až o 15 %). Vzhledem k uvedeným vlastnostem lze Kangoo jumps boots využít jak k cílenému hubnutí a formování postavy, zvýšení kondice, tak i k rehabilitačním účelům a poúrazovému cvičení. Boty díky odpruženému efektu jsou vhodné také po úrazech a pro rehabilitaci pohybového aparátu.
Kangoo Jumps Boots - aneb skákací boty pro celou rodinu!
Kangoo boots POWER SHOE jsou vhodné také pro děti (již od 5 let) od 15 do 45 kg, které skákaní okamžitě chytne a nepustí. Pro vyšší váhy doporučujeme KANGOO JUMPS KJ XR3.
Velikosti Kangoo bot POWER SHOE:
VEL. 32-35 (1-3) = XXS DĚTSKÉ (možno od 30 velikosti)
VEL. 35-38 (4-6) = XS DĚTSKÉ

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kangoo Jumping