Dřevěný zahradní domek nejvyšší kvality, s precizním zpracováním, s klasickou pultovou střechou se sklonem 3o a dvoukřídlými dveřmi a třemi okny v každém křídle. Prosklení oken z plastového skla - plexiskla. Zahradní domek KARIBU je vyrobený v Německu renomovanou společností Karibu Holztechnik v závodech Klosterfelde - Brandenburg nebo Brémy. Dřevěný domek se snoubí s nejlepší funkčností a jedinečným designem. Vyznačuje se vysokou úrovní dílenského zpracování. Dřevěné profily o tloušťce 19 mm jsou... Celý popis

Koupit za 40 425 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dřevěný zahradní domek nejvyšší kvality, s precizním zpracováním, s klasickou pultovou střechou se sklonem 3o a dvoukřídlými dveřmi a třemi okny v každém křídle. Prosklení oken z plastového skla - plexiskla. Zahradní domek KARIBU je vyrobený v Německu renomovanou společností Karibu Holztechnik v závodech Klosterfelde - Brandenburg nebo Brémy. Dřevěný domek se snoubí s nejlepší funkčností a jedinečným designem. Vyznačuje se vysokou úrovní dílenského zpracování. Dřevěné profily o tloušťce 19 mm jsou perfektně vyfrézované ze severského smrku. Zahradní domky mohou sloužit jak pro rekreaci, tak i pro uschování nářadí, zahradní techniky a zahradního nábytku nebo i jako domeček pro děti. Zahradní domek KARIBU ASKOLA 3 je vhodný k uskladnění zahrádkářských, grilovacích, campingových, bazénových, sportovních a motoristických potřeb... 

Dřevěný domek obsahuje přístavek o délce 2,8 m montovatelný zprava nebo zleva.

• Dvoukřídlé dveře na pantech se třemi okny v každém křídle
• Dřevěné profily o tloušťce 19 mm
• Vyrobený v Německu
• Uzamykatelný
• Jednoduchá montáž

Video: Dřevěný domek KARIBU ASKOLA 3,5

Stavba domku:

Dřevěný domek dodáváme jako stavebnici v rozloženém stavu. Stěny domku tvoří předpřipravené menší panely, ty pouze sešroubujete k sobě a střechu tvoří celistvá deska. Daný způsob garantuje vysoce jednoduchou montáž, kterou zvládne každý český kutil.

Základy domku:

Základ vytvořte tak, aby horní hrana základu přesahovala přibližně 5 cm okolní terén. Základové trámky musí ležet v rovině, proto základ musí být vyvážen do vodorovné roviny a odvodněn. Z důvodu aby bylo zabráněno přímému kontaktu se zemí a vniknutí zemní vlhkosti do trámků, umístíte pod nosný rošt domku pásky z bitumenové lepenky. Bitumenové lepenky nejsou součástí dodávky. S kvalitním základem určitě vydrží domek o mnoho let déle.

Schéma: Základy domku

Podlaha:

Podlahu nepotřebujete pokud domek rovnou stavíte na dlažbě, betonu nebo jiném pevném a nosném povrchu. I tak podlahu doporučujeme, je to mnohem příjemnější, podlaha vám pomůže vytvořit mnohem útulnější a i čistší vnitřní prostor domku. Originální podlaha se skládá z masivních smrkových profilů s pérem a drážkou. Podkladová konstrukce teda nosný rám je tvořený 60 mm širokými, tlakově impregnovanými podlahovými nosníky a ty jsou již obsaženy v základním balení.

Střecha:

Střecha je vyrobená z dřevotřískových desek. Střešní krytinu je nutné hned po stavbě doplnit podle vlastní volby. Pro domky se šikmou střechou je ideální samolepící bitumenová lepenka, na ploché střechy doporučujeme samolepící střešní hliníkovo - bitumenovou fólii. U střech se sklonem >15o je doporučujeme bitumenový šindel. Spotřeba samolepící bitumenové krytiny o rozměru 1 x 5 m pro daný model domku jsou 4 role a o rozměru 0,5 x 5 m je 8 rolí.

Povrchová úprava domku:

Zahradní domek je dodáván v provedení přírodní dřevo. Pro konečný nátěr doporučujeme povětrnostně odolnou lazuru, která je voděodpudivá, světlostálá a vlhkosti odolná. Lak u daného domku nedoporučujeme.  

Rozměry balení:

- paleta 1 - 240 x 103 x 45 cm

- paleta 2 - 270 x 100 x 25 cm

- celková hmotnost 480 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Karibu
Materiál dřevěné
Barva hnědá
Tvar střechy pultové
Typ dveří dvoukřídlé
Otevírání dveří klasické
Tloušťka stěny 19 mm
Zastavěná plocha 11.33 m2
Vnější šířka 522 cm
Vnitřní šířka 234 cm
Vnitřní hloubka 209 cm
Domky na nářadí ano
S podlahovou konstrukcí ano
S možností uzamčení ano
Zobrazit více parametrů