Kesper 15924

91 %
(37 hodnocení)

Botník s lavicí Botník je vyroben z FSC certifikované dřevotřísky v dekoru dubo sonoma. Součástí botníku je polstrovaná lavice na sezení, která se dá nadzvednout. Pod lavicí je úložný prostor, který lze využít na uložení šátků, čepic, šál a jiných věcí. Botník má dva otevřené regálky na odložení bot. Rozměry: 60 x 30 (hloubka) x 47 (výška) cm Barva potahu: šedá   Označení FSC zaručuje podporu lesního hospodaření šetrného k přírodě a lidem. Dodáváme demontovaný, složení je snadné. Po rozbalení zkontrolujte,... Celý popis

Koupit za 2 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Botník s lavicí
Botník je vyroben z FSC certifikované dřevotřísky v dekoru dubo sonoma. Součástí botníku je polstrovaná lavice na sezení, která se dá nadzvednout. Pod lavicí je úložný prostor, který lze využít na uložení šátků, čepic, šál a jiných věcí. Botník má dva otevřené regálky na odložení bot.
Rozměry: 60 x 30 (hloubka) x 47 (výška) cm
Barva potahu: šedá
 
Označení FSC zaručuje podporu lesního hospodaření šetrného k přírodě a lidem.
Dodáváme demontovaný, složení je snadné. Po rozbalení zkontrolujte, že balení obsahuje všechny díly. Prostudujte pozorně návod a postupujte dle obrázků. Montážní návod k nahlédnutí si můžete stáhnout níže.
 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kesper
Šířka 60 cm
Výška 45 cm
Hloubka 30 cm
Hmotnost 12 kg
Barva dekor dub sonoma
Materiál dřevotřískové
Typ policové
S lavicí ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty