ELIZABETH kuchyně 240 bílá/dub sonoma Kuchyně ELIZABETH nabízí jak praktičnost, tak velmi elegantní design. Je vyrobena v bílé barvě, korpus je bílý , deska v barvě dub sonoma. Sestava je zhotovena kombinací kvalitních laminátových desek a MDF desek, které patří mezi nejkvalitnější a nejodolnější materiály pro výrobu nábytku. Horní část obsahuje 4 skřínky. Hloubka všech horních skřínek je 31,6 cm. Spodní skřínky jsou 3 z nichž jedna je tvořena šuplíky. Hloubka spodních skřínek je 46,9 a 46,6 cm.... Celý popis

Koupit za 16 818 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

ELIZABETH kuchyně 240 bílá/dub sonoma
Kuchyně ELIZABETH nabízí jak praktičnost, tak velmi elegantní design. Je vyrobena v bílé barvě, korpus je bílý , deska v barvě dub sonoma. Sestava je zhotovena kombinací kvalitních laminátových desek a MDF desek, které patří mezi nejkvalitnější a nejodolnější materiály pro výrobu nábytku.
Horní část obsahuje 4 skřínky. Hloubka všech horních skřínek je 31,6 cm. Spodní skřínky jsou 3 z nichž jedna je tvořena šuplíky. Hloubka spodních skřínek je 46,9 a 46,6 cm. Celková šířka kuchyně je 240 cm.
Horní skřínky:
Horní prosklená skřínka se dvěma dvířky - šířka 80 cm, výška 72 cm
Horní skřínka nad digestoří - šířka 60 cm
Horní skřínka s jedněmi dvířky - šířka 40 cm, výška 72 cm
Horní skřínka s dvěma dvířky - šířka 60 cm, výška 72 cm
Spodní skřínky:
Spodní skřínka se dvěma dvířky - šířka 80 cm, výška 82 cm, hloubka 46,9 cm
Užší spodní skřínka tvořena šuplíky - šířka 40 cm, výška 82 cm, hloubka 46,6 cm
Spodní skřínka se dvěma dvířky pod dřezem - šířka 60 cm, výška 82 cm, hloubka 46,6 cm
 
Všechny spodní skřínky jsou jsou opatřeny pracovní deskou o hloubce 60 cm o tloušťce 28 mm. Barva desky je dub sonoma. Každá skřínka obsahuje plynové písty pro snadné otvíraní. Jednotlivé skřínky lze poskládat i v jiném pořadí.
Kuchyně je dodávána v demontu. Součástí produktu jsou pouze skřínky a pracovní deska. Dřez, digestoř, trouba a další vyobrazené věci nejsou v ceně.
Zobrazit více

Parametry

Délka 240 cm
Výrobce Halmar
Materiál dřevo
Hloubka horních skříněk 31.6 cm
Hmotnost 151 kg
Barva bílé
Povrchová úprava matná
Dekor dřeva dub sonoma
Zobrazit více parametrů