Malatec 10179

55 %
(1 hodnocení)

PLÁŽOVÝ STAN 145x100x70cm - OCHRANA - má UV filtr, který díky stříbrnému povlaku odráží sluneční záření a účinně chrání před nadměrným sluncem, ale i před větrem , což je nesmírně důležité, pokud jdete na pláž s dětmi a chcete jim poskytnout bezpečný odpočinek a odstín. Snadno do ní schováte své věci bez obav, že se vám taška nebo oblečení zanesou pískem. Umožní vám také volně číst knihu a relaxovat i na tom nejtíživějším slunci. - LIGHT – plážový stan je lehký, váží jen půl kilogramu, takže... Celý popis

Koupit za 379 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

PLÁŽOVÝ STAN 145x100x70cm

- OCHRANA - má UV filtr, který díky stříbrnému povlaku odráží sluneční záření a účinně chrání před nadměrným sluncem, ale i před větrem , což je nesmírně důležité, pokud jdete na pláž s dětmi a chcete jim poskytnout bezpečný odpočinek a odstín. Snadno do ní schováte své věci bez obav, že se vám taška nebo oblečení zanesou pískem. Umožní vám také volně číst knihu a relaxovat i na tom nejtíživějším slunci.

- LIGHT – plážový stan je lehký, váží jen půl kilogramu, takže transport není problém. I přes nízkou hmotnost a polootevřenou konstrukci je však stan stabilní .

- SÁM SE ROZLOŽÍ - kostra stanu je vyrobena z pružných sklolaminátových drátů - díky kterým se po sejmutí z potahu rozloží do 2 sekund . Je to perfektní kombinace deštníku a zástěny, ale je mnohem pohodlnější a zabírá mnohem méně místa, což je důležité při balení zavazadel.

- VČETNĚ POTAHU - součástí setu je i obal s gumičkou , díky kterému snadno zabráníte samovolnému rozložení složeného stanu. Potah má zip a úchyty , které umožňují pohodlné přenášení .

- SPECIFIKACE – barva: modrošedá; materiál: potah: polyester + polypropylen, rám: sklolaminát, materiál potahu: polyester, ostatní: polypropylen + nylon + železo; povlak: UV30; rozměry složeného stanu: 50 x 51 x 1 cm; rozměry (délka/šířka/výška): 145/100/70 cm; hmotnost: 0,5 kg

SPECIFIKACE

- barva: modro-šedá
- materiál: potah: polyester + polypropylen, rám: sklolaminát, materiál potahu: polyester, ostatní: polypropylen + nylon + železo
- povlak: UV 30
- rozměry složeného stanu: 50 x 51 x 1 cm
- rozměry (délka/šířka/výška): 145/100/70 cm
- hmotnost: 0,5 kg

ZAHRNUTA:

- stan
- pouzdro

Polootevřený plážový stan POP UP je perfektní kombinací deštníku a zástěny, ale je mnohem pohodlnější a zabírá mnohem méně místa, což je, jak víme, důležité při balení zavazadel. Chrání před větrem a nadměrným sluncem a zespodu před vlhkostí a plážovým pískem. Zátěr stanu poskytuje vynikající ochranu před škodlivým UV zářením . To je důležité, pokud jdete na pláž s dětmi a chcete jim zajistit bezpečný odpočinek. Snadno do ní schováte své věci bez obav, že se vám taška nebo oblečení zanesou pískem.

Kostra stanu je vyrobena z odpružených sklolaminátových drátů - díky kterým se po sejmutí z obalu rozloží prakticky do 2 sekund. Sada navíc obsahuje praktický obal se zipem a úchyty, které umožňují pohodlné přenášení.
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost 0.5 kg
Délka 145 cm
Šířka 100 cm
Počet osob 2
Počet vchodů do stanu 1
Výrobce Trizand
Určení plážové
Plážový stan ano
Samorozkládací ano
Typ konstrukce tunelové
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty