ManMat postroj Smart

89 %
(3 hodnocení)

Postroj ManMat Smart - krátký postroj polstrovaný okolo krku, na hrudi i v zadní části. Celý postroj je zesílený nenasákavou pěnou a přetažen přes hrudní kroužek, aby nedocházelo k dotyku kovu se srstí. Nemůže se tak stát, že u pejska dojde k odření nebo podráždění kůže. U verze Smart je na zádech zapínání na dvě plastové spony, díky kterému se postroj jednoduše obléká a nedochází k přetáčení.  Tento postroj je skvělý na canicross, dogtrekking, bikejoring i na každodenní procházky. Naopak je méně... Celý popis

Koupit za 715 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Postroj ManMat Smart - krátký postroj polstrovaný okolo krku, na hrudi i v zadní části. Celý postroj je zesílený nenasákavou pěnou a přetažen přes hrudní kroužek, aby nedocházelo k dotyku kovu se srstí. Nemůže se tak stát, že u pejska dojde k odření nebo podráždění kůže.

U verze Smart je na zádech zapínání na dvě plastové spony, díky kterému se postroj jednoduše obléká a nedochází k přetáčení. 

Tento postroj je skvělý na canicross, dogtrekking, bikejoring i na každodenní procházky. Naopak je méně vhodný pro sportovně aktivní psy do zápřahu. Tam doporučujeme zvolit prodlouženou variantu, například ManMat Run Long.

Způsob a typ polstrování jsou chráněny u Úřadu průmyslového vlastnictví ČR – 13225 - U1 – MTP B68 G 11/02.

Velikost:

- M - obvod krku 45 - 48 cm

Vlastnosti:

- Pouze v barvě materiálu na obrázku.

- Zcela nový materiál s reflexními proužky.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ManMat
Canicross ano