Mario vs. Donkey Kong

100 %
(1 hodnocení)

Hračky se vrací do města!   Dávná rivalita s datem vzniku na konzoli Game Bay Advance zažije svůj návrat v Mario vs. Donkey Kong pro Nintendo Switch. Nyní i s vylepšenou grafikou vás čeká řešení hádanek všeho druhu stejně jako test vašich plošinovkových schopností. Cíl bude jediný – zachránit všechny Mini-Maria!   Vemte si od Donkey Konga zpět všechny Mini-Maria!    Donkey Kong chce získat novou a velmi žádanou hračku Mini-Maria, nicméně ty již byly rozebrané do posledního kusu. Z toho... Celý popis

Koupit za 1 249 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Hračky se vrací do města!

 

Dávná rivalita s datem vzniku na konzoli Game Bay Advance zažije svůj návrat v Mario vs. Donkey Kong pro Nintendo Switch. Nyní i s vylepšenou grafikou vás čeká řešení hádanek všeho druhu stejně jako test vašich plošinovkových schopností. Cíl bude jediný – zachránit všechny Mini-Maria!

 

Vemte si od Donkey Konga zpět všechny Mini-Maria! 

 

Donkey Kong chce získat novou a velmi žádanou hračku Mini-Maria, nicméně ty již byly rozebrané do posledního kusu. Z toho důvodu se vloupá do továrny, kde se tyto hračky vyrábějí a spoustu z nich ukradne. Do celé situace se tak musí vložit Mario a všechny Mini-Maria získat zpět. 

 

Váš mozek dostane zabrat během řešení hádanek a plošinovkování 

 

Na Maria čekají úrovně plné hádanek. Postupujte jednu po druhé a získávejte klíče nutné k odemčení dveří, za nimiž jsou oni Mini-Mariové. 

 

Prozkoumávejte pečlivě své okolí, s pomocí svého důvtipu zjistěte co nejvíce o nejlepší cestě a ukažte, kdo má pod čepicí a dokáže nejlépe překonat plošinovkové překážky. Ukradené hračky vám poděkují!

 

Ve dvou se to lépe táhne

 

Podejte ovladač dalšímu hráči a užijte si hraní v offline kooperaci. Pomoc dalšího parťáka vám bezpochyby pomůže v těch nejtěžších úrovních! 

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nintendo
Žánr arkády
Doporučený věk od 3 let
Rok vydání 2024