Klec pro hlodavce KERBL MAXI BALDO TWIN, dvoupatrová Dvoupatrová klec pro králíky, morčata a jiné hlodavce, průchozí, žebřík a dvě krmítka, zasouvací systém, rozměry 120x53x86 cm. Pokud hledáte prostornou klec pro zvířátko, tak jste tady správně. Prostorná dvoupatrová průchozí klec poskytne dostatek prostoru pro jednoho nebo více králíků, morčat, činčil a jiných hlodavců. Díky zasunovacímu systému složíte klec rychle a snadno během chvilky. Součástí balení je také dřevěný žebřík, díky kterému se... Celý popis

Koupit za 3 525 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Klec pro hlodavce KERBL MAXI BALDO TWIN, dvoupatrová
Dvoupatrová klec pro králíky, morčata a jiné hlodavce, průchozí, žebřík a dvě krmítka, zasouvací systém, rozměry 120x53x86 cm.
Pokud hledáte prostornou klec pro zvířátko, tak jste tady správně. Prostorná dvoupatrová průchozí klec poskytne dostatek prostoru pro jednoho nebo více králíků, morčat, činčil a jiných hlodavců. Díky zasunovacímu systému složíte klec rychle a snadno během chvilky. Součástí balení je také dřevěný žebřík, díky kterému se zvířata můžou pohybovat mezi patry. Ke kleci obdržíte také dvě závěsné krmítka na seno.

Barva tmavě modrá
Rozměry klece jsou 120 x 53 x 86 cm
Rozteč mříží 2,2 cm
Hmotnost: 15 kg

Konstrukce se zasunovacím systémem, přední dvířka na každém patře, horní dvířka na horním patře, dvě krmítka součástí balení.
Vybavení klece pro hlodavce
Klec je vybavena dřevěným žebříkem, který umožňuje pohyb mezi patry klece. Žebřík má praktické drážky, za které se může zvíře zachytit drápky a bezpečně se tak pohybovat nahoru a dolů. Králík, morče nebo jiní hlodavci budou mít v této kleci dostatek prostoru a pohodlí. V balení najdete také dvě praktická krmítka na seno, která jednoduše zavěsíte pomocí dvou háčků z vnější strany klece. 
 
Údržba a čištění klece
Čištění klece pro hlodavce zvládnete během pár minut. Práci usnadní zasouvací systém klece, díky kterému klec jednoduše rozeberete, omyjete vodou a zpátky složíte. Pro zběžné čištění klece můžete použít také přední dvířka na každém patře nebo dvířka na vrchní straně horního patra. 

Vlastnosti materiálu klece
Klec má plastové dno, kovové mřížky a celá váží cca 15 kg. Je navržena tak, aby její skládání a rozebrání zabralo co nejméně času a bylo co nejjednodušší. Díky praktickému zasouvacímu systému do plastového dna zasunete mřížky a zafixujete je klipsy. Rozteč kovových mřížek je 2,2 cm. Klec je určená pro vnitřní použití. 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kerbl
Typ klece
Určení pro králíky
Materiál kovové
Rozměry 120 x 53 x 86 cm
Rozteč mezi dráty 2.2 cm