MFT BackBox je vysoce praktický a variabilní box, který se montuje na základnu MFT BackCarrier na nosiče MFT BackPower. Oba produkty je nutné zakoupit zvlášť. Montáž je velice jednoduchá a rychlá, bez použití nářadí. Box lze rozšířit pomocí zvlášť dokoupených adapterů ze základní šířky 150 cm na 190 cm. V této větší šířce přepraví dokonce až 5 párů max. 185 cm dlouhých lyží. Objem nejméně 300 litrů umožní přepravu např. bagu s golfovými holemi, potápěčského vybavení, nafukovacího člunu a dalšího... Celý popis

Koupit za 21 899 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

MFT BackBox je vysoce praktický a variabilní box, který se montuje na základnu MFT BackCarrier na nosiče MFT BackPower. Oba produkty je nutné zakoupit zvlášť.
Montáž je velice jednoduchá a rychlá, bez použití nářadí. Box lze rozšířit pomocí zvlášť dokoupených adapterů ze základní šířky 150 cm na 190 cm. V této větší šířce přepraví dokonce až 5 párů max. 185 cm dlouhých lyží. Objem nejméně 300 litrů umožní přepravu např. bagu s golfovými holemi, potápěčského vybavení, nafukovacího člunu a dalšího vybavení pro trávení volného času celé rodiny. I s namontovaným boxem lze otevřít páté dveře, sklápění je odjištěno táhlem ve spodní částipod SPZ. Je možné použít také na vozidla s velmi rozměrnými pátými dveřmi - např. VW Transporter T4 a T5 nebo Mercedes Viano, u těchto vozidel je nutné po sklopení boxu povolit kličku na upínacím mechanismu základny a celý systém stlačit směrem k zemi.
Zadní box na tažné zařízení MFT BackBox je z velmi pevného materiálu, vysoce odolný vůči poškrábání. Součástí boxu jsou moderní plně LED diodové svítilny s nízkou spotřebou energie. Barva: bílá, spodní část matná, víko vysoký lesk. Má rozměry 1540 (s kapsami 1900) x530x640 mm. Objem 300 litrů (s kapsami 326 litrů). Vlastní hmotnost 19 kg. Nosnost je u svislého zatížení čepu TZ až 57 kg, pro svislou zátěž 75 kg je hmotnost nákladu 45 kg. Záruka 3 roky. Limitovaná edice v atraktivní a moderní bílé barvě!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce MFT
Hmotnost 19 kg
Sklopení boxu ano
Objem 300 l
Barva Černá lesklá