Mobivenal Micro 120 tablet

89 %
(192 hodnocení)

Mobivenal je určen pro lidi se sedavým zaměstnáním, při dlouhém stání, chození, cestování. Je určen pro každého, koho trápí problémy těžkých nohou či otoky. Aescin obsažený ve výživovém doplňku Mobivenal micro napomáhá snižovat pocit těžkých nohou a napomáhá dobré cirkulaci krve v cévách. Současně je vhodnou prevencí tvorby křečových žil. Všechny látky prošly procesem mikronizace, který zaručuje jejich maximální využitelnost lidským organismem. Hlavními složkami přípravku MOBIVENAL micro jsou mikronizovaný... Celý popis

Koupit za 475 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Mobivenal je určen pro lidi se sedavým zaměstnáním, při dlouhém stání, chození, cestování.
Je určen pro každého, koho trápí problémy těžkých nohou či otoky.
Aescin obsažený ve výživovém doplňku Mobivenal micro napomáhá snižovat pocit těžkých nohou a napomáhá dobré cirkulaci krve v cévách.
Současně je vhodnou prevencí tvorby křečových žil. Všechny látky prošly procesem mikronizace, který zaručuje jejich maximální využitelnost lidským organismem. Hlavními složkami přípravku MOBIVENAL micro jsou mikronizovaný diosmin s hesperidinem a aescin, získaný z plodů jírovce koňského.
Dávkování
Doporučená denní dávka je 1x denně 1 tableta. Tablety se polykají celé, nerozkousané. Zapít dostatečným množstvím tekutiny.
Upozornění
Ustanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na jednotlivé složky přípravku.
Složení
Diosmin, objemové činidlo: mikrokrystalická celulóza (celulózový gel), escin (extrakt jírovce koňského - Aesculus hippocastanum), objemové činidlo: kukuřičný škrob, hesperidin, protihrudkující látky: stearan hořečnatý, koloidní oxid křemičitý ), stabilizátory: hydroxypropylmetylcelulóza, žeatina, barvivo, oxid titaničitý, stabilizátor: hydroxypropylcelulóza, odpěňovací činidlo: polyethylenglykol, barviva: červený oxid železitý, žlutý oxid železitý, černý oxid železitý.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce VULM
Značka Mobivenal
Hmotnost 500 g
Věková skupina pro dospělé
Forma tablety