Purex O je kyselý tekutý oplachovací, leštící a sušící detergent, určený pro všechny myčky, které umožňují dávkování oplachového prostředku. Purex O snižuje množství vody a vápenatých usazenin na povrchu nádobí. Skleněné povrchy získávají původní lesk a dochází ke snazšímu sušení. Je určen pro použití v kombinaci s alkalickým mycím prostředkem. Použitím Purex O se sníží množství zbytkové vody na nádobí a nevytvářejí kapky, které po zaschnutí zanechávají skvrny. Nádobí je rychle suché a lesklé.... Celý popis

Koupit za 909 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Purex O je kyselý tekutý oplachovací, leštící a sušící detergent, určený pro všechny myčky, které umožňují dávkování oplachového prostředku.

Purex O snižuje množství vody a vápenatých usazenin na povrchu nádobí. Skleněné povrchy získávají původní lesk a dochází ke snazšímu sušení. Je určen pro použití v kombinaci s alkalickým mycím prostředkem.

Použitím Purex O se sníží množství zbytkové vody na nádobí a nevytvářejí kapky, které po zaschnutí zanechávají skvrny. Nádobí je rychle suché a lesklé.

Obsah balení: 10 kg
přípravek pro profesionální použití
efektivně leští a suší
vhodný pro všechny typy myček

Zboží máme skladem, je připraveno k okamžitému odběru či expedici.
Chci si zboží vyzvednout osobně.
Chci zboží zavést po Hradci Králové ZDARMA.
Chci zboží zaslat kurýrní službou.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce MPD plus
Značka Purex
Objem 10000 ml
Hmotnost 10000 g