Plastový hřebík pro ukotvení plastových neviditelných obrubníků dodáváme ve dvou různých délkách: - 18 cm, - 25 cm. Tyto univerzální hřebíky lze kombinovat se všemi obrubníky Ekobord, Geoborder a Gardenbord. Větší délka hřebu se hodí pro velmi měkká podloží. Pro obyčejnou půdu a stávající kvalitní trávník stačí kratší délky. Hřeby se používají v množství 3 kusy na jeden rovný metr a 4 až 5 kusů na oblouky a tvarované křivky. Plastový hřeb je vhodný jen pro měkká podloží, jako jsou například... Celý popis

Koupit za 3 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Plastový hřebík pro ukotvení plastových neviditelných obrubníků dodáváme ve dvou různých délkách:

- 18 cm,

- 25 cm.

Tyto univerzální hřebíky lze kombinovat se všemi obrubníky Ekobord, Geoborder a Gardenbord. Větší délka hřebu se hodí pro velmi měkká podloží. Pro obyčejnou půdu a stávající kvalitní trávník stačí kratší délky.

Hřeby se používají v množství 3 kusy na jeden rovný metr a 4 až 5 kusů na oblouky a tvarované křivky.

Plastový hřeb je vhodný jen pro měkká podloží, jako jsou například vlhká půda, jíl, písek nebo jemný štěrk. Pokud si nejste zcela jistí tím, jaké máte podloží, zvažte raději nákup ocelových hřebů. Ty se hodí pro všechna tvrdá podloží (kamenitá půda, vyschlá zem, zemina se stavební sutí). Ocelové hřeby dodáváme v délce 20 centimetrů.

Plastové hřeby jsou vyrobené z recyklovaného plastu s velkou tvrdostí. Obsahují UV stabilizátor a vydrží dlouho i v nepříznivých podmínkách. Jejich teplotní rozsah je -30 °C až +80 °C. Jsou odolné vůči vodě, bakteriím i plísním.

Pro zatloukání plastových hřebů doporučujeme pořídit gumovou paličku.
Zobrazit více

Parametry

Délka 180 mm