Praktický a minimalistický němý sluha je dokonalým řešením pro vaše zavěšení oblečení a doplňků. Jeho konstrukce kombinuje prvky z masivního kaučukovníkového dřeva s kovovými nosnými díly v chromované povrchové úpravě, což mu dodává moderní vzhled a zároveň zajišťuje pevnost a stabilitu. Tento model němého sluhy je k dispozici v různých barevných provedeních, včetně červenohnědého moření lakovaného kvalitním transparentním lakem, přírodního provedení lakovaného kvalitním transparentním lakem nebo... Celý popis

Koupit za 590 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Praktický a minimalistický němý sluha je dokonalým řešením pro vaše zavěšení oblečení a doplňků. Jeho konstrukce kombinuje prvky z masivního kaučukovníkového dřeva s kovovými nosnými díly v chromované povrchové úpravě, což mu dodává moderní vzhled a zároveň zajišťuje pevnost a stabilitu.
Tento model němého sluhy je k dispozici v různých barevných provedeních, včetně červenohnědého moření lakovaného kvalitním transparentním lakem, přírodního provedení lakovaného kvalitním transparentním lakem nebo bílého matného laku. Každá verze má svůj jedinečný styl a může se snadno přizpůsobit jakémukoli interiéru.
Němý sluha má výšku 118 cm, což znamená, že na něj můžete zavěsit oblečení a doplňky bez pomačkání. S nosností až 5 kg rovnoměrně rozprostřené zátěže a hmotností pouhých 5 kg je tato stojan ideální volbou pro ukládání a prezentaci vašich kousků. Konstrukce je zakončena kovovou chromovanou podestou se zátěží v černém plastovém pouzdře, které přidává stabilitu a zároveň chrání podlahu před poškrábáním.
Němý sluha je navržen tak, aby byl přenositelný a můžete ho umístit kamkoli podle momentální potřeby a nálady. Jeho stylový a jednoduchý design se hodí do jakéhokoli interiéru a přináší praktičnost a eleganci do vašeho prostoru. Možnosti využití jsou nepřeberné - jen záleží na vás, jak ho využijete a jakým způsobem ho zařadíte do svého domova.
Přednosti produktu:

Moderní design kombinující masivní kaučukovníkové dřevo s kovovými nosnými díly v chromované povrchové úpravě
Nabízen v různých barevných provedeních pro snadné přizpůsobení interiéru
Vysoká nosnost až 5 kg rovnoměrně rozprostřené zátěže
Přenositelný a jednoduše umístitelný podle potřeby
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Autronic
Šířka 50 cm
Výška 118 cm