Orion Pharma Aptus Orisolve Plus je roztok na čištění uší rozpouštící ušní maz určený pro psy a kočky.Aptus Orisolve Plus obsahuje aktivní látky, které rozpouštějí ušní maz a používá se v rámci běžné hygieny Vašich mazlíčků. Součástí složení je také výtažek z květů měsíčku lékařského a alantoin – tyto látky mají zklidňující účinek na podrážděný zevní zvukovod. V případě potřeby lze použít každý den. Použití: Preventivní: Pevně uchopte ušní boltec za jeho konec, mírně jej táhněte směrem od hlavy,... Celý popis

Koupit za 338 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Orion Pharma Aptus Orisolve Plus je roztok na čištění uší rozpouštící ušní maz určený pro psy a kočky.Aptus Orisolve Plus obsahuje aktivní látky, které rozpouštějí ušní maz a používá se v rámci běžné hygieny Vašich mazlíčků. Součástí složení je také výtažek z květů měsíčku lékařského a alantoin – tyto látky mají zklidňující účinek na podrážděný zevní zvukovod. V případě potřeby lze použít každý den.

Použití:
Preventivní: Pevně uchopte ušní boltec za jeho konec, mírně jej táhněte směrem od hlavy, aby se vyrovnal a mohli jste jej celý naplnit roztokem. Přibližně 2 minuty masírujte tak, aby se roztok uvnitř zvukovodu pohyboval nahoru a dolů. Poté osušte viditelnou tekutinu, nechejte zvíře zatřepat hlavou a opět vysušte tekutinu v ústí zvukovodu. Při potížích opakujte čištění zevního zvukovodu 2x denně a poté ještě měsíc 1-3x týdně. Mazlavé vločky, které se mohou objevit na srsti v okolí ucha jsou rozpuštěný a uvolněný ušní maz. Dávka závisí na velikosti zvířete, obvykle se pohybuje mezi 1-4 ml na jedno ucho. Před použitím protřepejte.

Složení: Voda, Propylenglykol, Isopropylmyristát, Polysorbát 20, Olej ze semen Helianthus annuus, Cetearylalkohol, Glyceryl kaprylát, Ceteareth-12, Fenoxyethanol, Polysorbát 80, kyselina glycyrrhetinová, stearoyl sodný laktylát, extrakt z květu Calendula officinalis, Triethanolamin, Allantoin, Ethylhexylglycerin, Rosmarinus officinalis listový olej, Disodium EDTA, Tokoferol, Limonen, Linalool.

Upozornění: Jen pro zvířata! Nepoužívejte při porušené celistvosti ušního bubínku!

Objem: 100 ml
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aptus
Barva bílá