OUT! odstraňovač moči 1 l

91 %
(5 hodnocení)

POPIS OUT! Odstraňovač moči - odstraňuje odolné skvrny a zápach moči - využívá koncentrované přírodní Pro-bacterie a enzymy k neutralizování skvrn, pachu a feromonů moči - účinný i na zaschlou moč, pomáhá při opětovném značkování - vhodný k aplikaci na koberce, čalounění, textil, dlaždice, dřevo, plasty, vinyl a beton OUT! využívá pro-bakterie produkující enzymy. Enzymy se aktivují až kontaktem se špínou nebo zápachem, jen tehdy pro-bakterie produkují enzymy rozkládající organické látky, které... Celý popis

Koupit za 219 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

POPIS

OUT! Odstraňovač moči

- odstraňuje odolné skvrny a zápach moči

- využívá koncentrované přírodní Pro-bacterie a enzymy k neutralizování skvrn, pachu a feromonů moči

- účinný i na zaschlou moč, pomáhá při opětovném značkování

- vhodný k aplikaci na koberce, čalounění, textil, dlaždice, dřevo, plasty, vinyl a beton

OUT! využívá pro-bakterie produkující enzymy. Enzymy se aktivují až kontaktem se špínou nebo zápachem, jen tehdy pro-bakterie produkují enzymy rozkládající organické látky, které zcela zničí nečistoty.

Použití: 

Protřepejte sprej a otestujte reakci s barvou na málo viditelné části čištěného povrchu. Před použitím odstraňte možnou část nečistoty. Nepoužívejte na vlnu nebo kůži.

- Aplikujte sprej na znečistěné místo, aby byl povrch zcela nasycen tekutinou. Při čištění koberce aplikujte na 2x větší oblast kvůli možnému rozšíření zápachu.

- Vyčkejte než enzymy rozloží organické proteiny. Poté vysajte přebytečnou tekutinu tkaninou, která neobarví povrch.

- Nechte místo přirozeně uschnout (24 – 48h). Po uschnutí zmizí skvrny i zápach.

Když místo uschne a pach přetrvává, pravděpodobně se prostředek nedostal ke zdroji zápachu. Aplikujte znovu v dostatečném množství, aby se tekutina dostala k místu původu zápachu.

Stroje na čištění koberců: Extrémně znečištěná místa ošetřujte jednotlivě. Pro ostatní oblasti přidejte 40 ml na každý 1 l čistící tekutiny na koberce.

Ošetření textilu před praním: Aplikujte na postiženou oblast a nechte působit 5 minut před praním.

Složení:  Vůně, bronopol, 1,2-benzisothiazolin-3-on

Varování: Vyvarujte se kontaktu s očima. Při zasažení proplachujte oko vodou 15 minut, při přetrvání problému vyhledejte lékařskou pomoc. Skladujte mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.

 

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Out!
Typ čističe