Samolepicí fólie ZRCADLO Speciální samolepicí tapety (tabulové, zrcadlové, velurové, briliantové, fluorescentní apod.)   POPIS samolepicí zrcadlové fólie Zrcadlová fólie je speciální samolepicí fólie se zrcadlovým efektem.  Velkou výhodou této fólie je její nerozbitnost, možnost vytvořit zrcadlový efekt na libovolně vystřižených tvarech. Podobně jako běžné zrcadlo, dokáže tato fólie místnosti prosvětlit a opticky zvětšit. POZOR! Tato fólie neposkytuje stejný efekt odrazu jako klasické skleněné... Celý popis

Koupit za 179 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Samolepicí fólie ZRCADLO

Speciální samolepicí tapety (tabulové, zrcadlové, velurové, briliantové, fluorescentní apod.)

 

POPIS samolepicí zrcadlové fólie

Zrcadlová fólie je speciální samolepicí fólie se zrcadlovým efektem.  Velkou výhodou této fólie je její nerozbitnost, možnost vytvořit zrcadlový efekt na libovolně vystřižených tvarech. Podobně jako běžné zrcadlo, dokáže tato fólie místnosti prosvětlit a opticky zvětšit.

POZOR! Tato fólie neposkytuje stejný efekt odrazu jako klasické skleněné zrcadlo.

         

Zrcadlová fólie je opatřena ochranou fólií, která chrání zrcadlovou fólii před poškrábáním během její manipulace. Tuto průhlednou fólii je zapotřebí po nalepení odstranit.

VLASTNOSTI samolepicí zrcadlové fólie

pevnost, odolnost, omyvatelnost
zrcadlový efekt
na povrchu je ochranná průhledná fólie, kterou je třeba odstanit
snadná aplikace a nenáročná údržba

ROZMĚRY A MINIMÁLNÍ ODBĚR

Originální balení role samolepicí tapety (tzn. nerozbalené) má návin 10 metrů a je dostupné ve standardní šířce 45 cm.

Minimální objednávka je 1 metr fólie. Samolepicí fólie prodáváme pouze po celých metrech. Při objednání množství většího než 1 m, obdržíte fólii vždy v jednom kuse (tzn. nestřiženou).

 

U objednávek menšího množství metrů fólie, než představuje originální balení (tzn. 1 role), je toto zboží dle § 1837 písm. d) občanského zákoníku považováno za zboží upravené podle přání spotřebitele. V takovém případě nelze využít 14-denní lhůtu pro vrácení zboží bez udání důvodu.

POUŽITÍ samolepicí fólie

Snadná aplikace a široká škála použití dělá ze samolepicích fólií ten pravý materiál pro dekoraci jakýchkoli nesavých povrchů (sklo, plast, kov, lamino, umakart, lakované dřevo, obklady a jiné hladké nesavé plochy). Tuto zrcadlovou fólii lze pro ochranu Vašeho soukromí široce využít například na oknech, dveřích, v kanceláři či jakéhokoliv jiného typu obytných nebo komerčních prostorů.
Zobrazit více

Parametry

Barva Metalická
Výrobce Patifix
Materiál samolepicí fólie
Samolepící ano