Petzl Tibloc

92 %
(21 hodnocení)

Petzl - Tibloc Ultralehký a velmi kompaktní blokant pro výstupy po laně, kladkové vytahovací systém nebo náhrada za prusikové uzly při sebezáchraně. TIBLOC má automatický systém, který přitlačuje karabinu proti lanu, aby došlo k okamžitému záběru hrotů. - Může být používán, jako lanový blokant při výstupech po laně, nebo jako blokovací prvek u kladky ve vytahovacích systémech při vytahování břemen. - Automatický systém přitlačuje karabinu na lano a Tibloc nepadá po laně dolů při odlehčení, k... Celý popis

Koupit za 879 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Petzl - Tibloc

Ultralehký a velmi kompaktní blokant pro výstupy po laně, kladkové vytahovací systém nebo náhrada za prusikové uzly při sebezáchraně. TIBLOC má automatický systém, který přitlačuje karabinu proti lanu, aby došlo k okamžitému záběru hrotů.

- Může být používán, jako lanový blokant při výstupech po laně, nebo jako blokovací prvek u kladky ve vytahovacích systémech při vytahování břemen.

- Automatický systém přitlačuje karabinu na lano a Tibloc nepadá po laně dolů při odlehčení, k záběru hrotů dochází okamžitě v kterémkoliv místě na laně.

- Je ultralehký (35 g) a velmi kompaktní: můžete ho mít neustále připnutý na úvazku, nebo v batohu.

- Označení směru instalace je na vnější straně, která je viditelná při instalaci.

- Tělo z nerezové oceli opatřené hroty a samočistící otvory bezpečně blokují lano, a to i v blátivých nebo ledových podmínkách.

  
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Petzl
Hmotnost 35 g

Podobné produkty