Kotvící plastové hřeby jsou nepostradatelný pomocník při pokládání textilií a tkanin. Pomáhají pevně ukotvit látku k podkladu a zabraňují tak pohybu a nechtěnému posouvání. Už při pokládání textilií a fólií oceníte jejich schopnost zabránit unesení větrem. Kromě textilií a fólií hřeby dobře slouží i pro upevnění sítí proti krtkům a podhrabovým sítím. Hřeby jsou vyrobené z plastu s velkou tvrdostí. Díky tomu snesou zatloukání i do tužšího podkladu. Také obsahují UV stabilizátor a vydrží dlouho... Celý popis

Koupit za 3 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kotvící plastové hřeby jsou nepostradatelný pomocník při pokládání textilií a tkanin. Pomáhají pevně ukotvit látku k podkladu a zabraňují tak pohybu a nechtěnému posouvání. Už při pokládání textilií a fólií oceníte jejich schopnost zabránit unesení větrem.

Kromě textilií a fólií hřeby dobře slouží i pro upevnění sítí proti krtkům a podhrabovým sítím.

Hřeby jsou vyrobené z plastu s velkou tvrdostí. Díky tomu snesou zatloukání i do tužšího podkladu. Také obsahují UV stabilizátor a vydrží dlouho i v nepříznivých podmínkách. Jejich teplotní rozsah je -30 °C až +80 °C. Jsou odolné vůči vodě, bakteriím i plísním.
Zobrazit více

Parametry

Délka 125 mm