PlayStation Store 200 Kč

100 %
(12 hodnocení)

V případě bezplatného doručení na email zasíláme aktivační klíče do druhého dne. Nejsou zasílány automaticky. Kódy nejsou odesílány při státních svátcích, ani v období Vánoc. Úžasné hry na tebe již čekají Skoč si pro jídlo a pití, tohle bude noc plná úžasných her na konzoli PlayStation! Máme něco pro každého. Příběhové hry, RPG, závody i pro dva hráče. S dárkovou kartou za 100 korun si snadno dobiješ kredit na svůj PSN účet. Aktivační kód zadej do PS Store podle našeho návodu a můžeš se do toho... Celý popis

Koupit za 200 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

V případě bezplatného doručení na email zasíláme aktivační klíče do druhého dne. Nejsou zasílány automaticky.
Kódy nejsou odesílány při státních svátcích, ani v období Vánoc.

Úžasné hry na tebe již čekají
Skoč si pro jídlo a pití, tohle bude noc plná úžasných her na konzoli PlayStation! Máme něco pro každého. Příběhové hry, RPG, závody i pro dva hráče. S dárkovou kartou za 100 korun si snadno dobiješ kredit na svůj PSN účet. Aktivační kód zadej do PS Store podle našeho návodu a můžeš se do toho pustit. Jakoukoliv hru, nebo třeba předplatné PlayStation Plus. Prostě na co máš zrovna náladu. Zažij to pravé herní dobrodružství.

Dárkové karty PlayStation

Pomocí předplacených karet si odemkneš svět netušených možností – uplatni je v obchodě PlayStation Store, největší světové knihovně titulů pro PlayStation.

Za co utratit kredit z dárkové karty?
Potřebuješ teď hned V-Bucks do Fortnite? Fifa Pointy nebo COD Pointy do Warzone? Zakup si je na PS Store pomocí kreditu. Klidně i o půlnoci, Store nezná zavíračku. Nákup bude proveden okamžitě a ty můžeš hned začít hrát. Nakupovat můžeš na konzolích PS4 a PS5, ale i z mobilní appky PS App (pro iOS i Android). Tu si určitě stáhni na svůj mobil.

Jsi majitelem herní konzole Sony PlayStation a chceš si koupit nové hry, ukázky, rozšiřující balíčky či videa? Není nic jednoduššího než přejít do obchodu PlayStation Store a vybrat si, co potřebuješ. Využij kartu v hodnotě 100 Kč pro nabití peněženky. Předplacené poukazy umožní každému vybrat a stáhnout skvělý obsah z on-line nabídky služby PlayStation Network bez potřeby platit kreditní kartou.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce PlayStation
Typ kupónu s kreditem
Platforma PlayStation
Typ předplatného PlayStation Store