Dárková karta Steam je jeden z nejlepších dárků, který můžete pořídit PC hráčům. Těžko byste totiž hledali PC hráče, který Steam nepoužívá. Pokud navíc netušíte, jakou konkrétní hru věnovat, Steam karta je nejlepší způsob, jak PC hráče obdarovat, ale nechat výběr herního titulu na nich. Obdarovaný si navíc může v klidu počkat na některý z výprodejů či pravidelnou slevovou akci, kdy se dají hry sehnat s výraznou slevou. Kód pro dobití Steam peněženky Vám bude zobrazen okamžitě po zaplacení zde na... Celý popis

Koupit za 1 642 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dárková karta Steam je jeden z nejlepších dárků, který můžete pořídit PC hráčům. Těžko byste totiž hledali PC hráče, který Steam nepoužívá. Pokud navíc netušíte, jakou konkrétní hru věnovat, Steam karta je nejlepší způsob, jak PC hráče obdarovat, ale nechat výběr herního titulu na nich. Obdarovaný si navíc může v klidu počkat na některý z výprodejů či pravidelnou slevovou akci, kdy se dají hry sehnat s výraznou slevou.

Kód pro dobití Steam peněženky Vám bude zobrazen okamžitě po zaplacení zde na webu a současně zaslán do emailu, včetně instrukcí, jak kód uplatnit.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Valve
Platforma Steam