Dárková karta Steam Wallet 20 EUR Kupte si dárkovou kartu Steam Wallet Gift Card 20 EUR a snadno si navýšte prostředky ve své peněžence. Používání dárkové karty k dobití účtu služby Steam penězi je jedním z nejjednodušších, nejbezpečnějších a nejpohodlnějších způsobů, jak nakupovat hry. Steam je široká a rozsáhlá platforma s bohatou nabídkou, tak si ji nenechte ujít! Klíč k této kartě může posloužit jako příjemný doplněk ke zvýšení hodnoty vašeho vlastního účtu nebo jej můžete použít jako perfektní... Celý popis

Koupit za 662 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dárková karta Steam Wallet 20 EUR

Kupte si dárkovou kartu Steam Wallet Gift Card 20 EUR a snadno si navýšte prostředky ve své peněžence. Používání dárkové karty k dobití účtu služby Steam penězi je jedním z nejjednodušších, nejbezpečnějších a nejpohodlnějších způsobů, jak nakupovat hry. Steam je široká a rozsáhlá platforma s bohatou nabídkou, tak si ji nenechte ujít!

Klíč k této kartě může posloužit jako příjemný doplněk ke zvýšení hodnoty vašeho vlastního účtu nebo jej můžete použít jako perfektní dárek, kterým překvapíte své přátele hráče, členy rodiny nebo vlastně kohokoli, kdo se vám zdá hoden tohoto gesta. Koneckonců, ne nadarmo se mu říká dárková karta.

Koupí dárkové karty Steam Wallet 20 EUR sice nezískáte nejnovější AAA titul, nicméně Steam nabízí řadu her, které stojí pod hranicí 20 EUR. Herní trh je dnes navíc plný nezávislých titulů, a i těch má platforma Steam svůj podíl!

Navýšení prostředků v peněžence služby Steam metodou dárkových karet je také výhodné samo o sobě! Při každém nákupu máte v podstatě vyhráno. Ptáte se jak? Vezměme si například dárkovou kartu Steam Wallet 20 EUR, každá z těchto karet obsahuje pevně stanovenou částku 20 EUR, nicméně nikdy nebudete muset utratit 20 EUR, abyste ji získali.

Pokud jste se rozhodli si ji pořídit, musíte vědět o těchto několika základních krocích nutných k aktivaci dárkové karty po jejím zakoupení. Vstupte do svého účtu služby Steam, klikněte na svou peněženku služby Steam, vyberte funkci "Uplatnit dárkovou kartu služby Steam nebo kód peněženky" a po výzvě zadejte kód klíče dárkové karty. Finanční prostředky by měly do vaší peněženky služby Steam dorazit během několika okamžiků. Užijte si to!

Jak aktivovat dárkovou kartu služby Steam?

Dárkovou kartu Steam lze uplatnit v několika jednoduchých krocích:

- Přihlaste se ke svému účtu služby Steam;

- Nejprve klikněte na název svého účtu v pravém horním rohu stránky a poté klikněte na možnost Podrobnosti o účtu;

- Klikněte na možnost Přidat prostředky do peněženky služby Steam;

- Klikněte na možnost Uplatnit kód Steam peněženky;

- Zadejte kód dárkové karty Steam, který jste obdrželi v e-mailu;

- Klikněte na tlačítko Pokračovat. Všimněte si, že pokud jste kredit Steam Wallet na svém účtu ještě nikdy nepoužili, můžete být vyzváni k zadání své aktuální adresy, aby bylo možné určit správnou měnu.

Peníze by měly být na váš účet služby Steam Wallet převedeny během několika okamžiků. Užijte si nakupování!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Valve
Platforma Steam