Po dokončení objednávky vám aktivační kód ihned dorazí na email. Naleznete ho také v Zákaznická sekce > Digitální verze. NEZÁLEŽÍ KDE HRAJETE Nezáleží na tom, zda hrajete ty nejnovější pecky na PlayStation 4, drtíte bosse v PlayStation 3 klasikách nebo trávite čas na cestách ve společnosti PS Vita. Kupón funguje na jakémkoliv PlayStation zařízení. JAK TO FUNGUJE? Použití kupónu je stejně snadné jako dobít kredit na mobilním telefonu a zvládne to opravdu každý. 1. Přihlaste se svým účtem do PlayStatin... Celý popis

Koupit za 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Po dokončení objednávky vám aktivační kód ihned dorazí na email. Naleznete ho také v Zákaznická sekce > Digitální verze.
NEZÁLEŽÍ KDE HRAJETE
Nezáleží na tom, zda hrajete ty nejnovější pecky na PlayStation 4, drtíte bosse v PlayStation 3 klasikách nebo trávite čas na cestách ve společnosti PS Vita. Kupón funguje na jakémkoliv PlayStation zařízení.
JAK TO FUNGUJE?
Použití kupónu je stejně snadné jako dobít kredit na mobilním telefonu a zvládne to opravdu každý. 1. Přihlaste se svým účtem do PlayStatin Network 2. Vstupte do PlayStation Store, najděte položku Redeem Code a zadejte svůj 12místný kód. 3. Utrácejte!
UŽITEČNÉ TIPY
Kód je určen pouze pro české PlayStation Network účty. Na zahraničních nefunguje.
Pamatujte, že každá zakoupená věc na PlayStation Store je vázána na váš učet. Díky tomu si ji po smazání můžete kdykoliv znovu stáhnout. Dobře si proto pamatujte své heslo.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce PlayStation
Typ kupónu s kreditem
Platforma PlayStation
Typ předplatného PlayStation Store