Co je dárková karta Steam Wallet 10 EUR? Přemýšlíte, co dát svému kamarádovi hráči k narozeninám? Nebo si chcete na svůj účet ve službě Steam Wallet přidat nějaké prostředky? Pak je dárková karta Steam 10 EUR ideální volbou! Jedná se o digitální kartu, která přidá 10 EUR na váš účet Steam Wallet, takže si můžete kupovat hry přímo v obchodě Steam. Většina hráčů po celém světě zná službu Steam - herní platformu, na které se nachází velké množství a rozmanitost digitálních her a která umožňuje nakupovat... Celý popis

Koupit za 278 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Co je dárková karta Steam Wallet 10 EUR?

Přemýšlíte, co dát svému kamarádovi hráči k narozeninám? Nebo si chcete na svůj účet ve službě Steam Wallet přidat nějaké prostředky? Pak je dárková karta Steam 10 EUR ideální volbou! Jedná se o digitální kartu, která přidá 10 EUR na váš účet Steam Wallet, takže si můžete kupovat hry přímo v obchodě Steam. Většina hráčů po celém světě zná službu Steam - herní platformu, na které se nachází velké množství a rozmanitost digitálních her a která umožňuje nakupovat hry přímo prostřednictvím aplikace. Najdete zde hry z různých žánrů, jako jsou RPG, indie, závodní, bojové a mnoho dalších, takže si je prozkoumejte do sytosti!

Jak používat dárkovou kartu služby Steam?

Používání dárkových karet Steam je poměrně jednoduché. Stačí jen přejít na svůj účet ve službě Steam, uplatnit dárkovou kartu Steam nebo kód Steam peněženky několika kliknutími a voilá! Finanční prostředky byly připsány na váš účet Steam peněženky a jsou připraveny k použití. Nyní můžete volně prozkoumávat širokou nabídku herního obsahu v obchodě Steam, takže jsme si jisti, že najdete skvělou hru, která bude odpovídat vašim očekáváním a poskytne vám fantastické chvíle! Vezměte si ještě dnes kartu Steam v hodnotě 10 EUR a pořiďte si tuto hru na Steamu ihned!

Použití dárkové karty Steam

Kromě toho, že vám dárková karta Steam mimořádně rychle a poměrně snadno přidá na váš účet ve Steam peněžence určitou částku peněz, budete si moci nakoupit jakékoliv produkty dostupné v obchodě Steam pouhými několika kliknutími! S kartou Steam v hodnotě 10 EUR si můžete najít hru, ne-li hned několik, která bude odpovídat vašemu vkusu a hernímu stylu, protože služba Steam nabízí svým uživatelům pozoruhodně rozmanitý herní obsah! Kromě toho je dalším důvodem, proč využívat služeb služby Steam, skutečnost, že transakce, které v rámci této platformy probíhají, jsou zcela bezpečné a bezproblémové, takže už nemusíte pochybovat.

Jak aktivovat dárkovou kartu služby Steam?

Dárkovou kartu Steam lze uplatnit v několika jednoduchých krocích:

- Přihlaste se ke svému účtu služby Steam;

- Nejprve klikněte na název svého účtu v pravém horním rohu stránky a poté klikněte na možnost Podrobnosti o účtu;

- Klikněte na možnost Přidat prostředky do peněženky služby Steam;

- Klikněte na možnost Uplatnit kód Steam peněženky;

- Zadejte kód dárkové karty Steam, který jste obdrželi v e-mailu;

- Klikněte na tlačítko Pokračovat. Všimněte si, že pokud jste kredit Steam Wallet na svém účtu ještě nikdy nepoužili, můžete být vyzváni k zadání své aktuální adresy, aby bylo možné určit správnou měnu.

Peníze by měly být na váš účet služby Steam Wallet převedeny během několika okamžiků. Užijte si nakupování!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Valve
Platforma Steam