Dárková karta Steam je digitální dárková karta, která má určitou hodnotu a po jejím uplatnění se převede na váš účet ve službě Steam Wallet. Umožňuje vám nakupovat v obchodě služby Steam. Dárková karta Steam 100 Eur převede 100 eur přímo na váš účet služby Steam, takže si můžete koupit, cokoli si budete přát z nabídky herního obsahu služby Steam! Taková částka vám umožní nakoupit poměrně velké množství her nebo bude velkolepým dárkem k narozeninám! Pokud 100 eur není částka, po které toužíte, neváhejte... Celý popis

Koupit za 3 390 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dárková karta Steam je digitální dárková karta, která má určitou hodnotu a po jejím uplatnění se převede na váš účet ve službě Steam Wallet. Umožňuje vám nakupovat v obchodě služby Steam. Dárková karta Steam 100 Eur převede 100 eur přímo na váš účet služby Steam, takže si můžete koupit, cokoli si budete přát z nabídky herního obsahu služby Steam! Taková částka vám umožní nakoupit poměrně velké množství her nebo bude velkolepým dárkem k narozeninám! Pokud 100 eur není částka, po které toužíte, neváhejte se podívat na naši kolekci dárkových karet Steam.

Jak použít dárkovou kartu služby Steam?

Jakmile dárkovou kartu nebo kód Steam Wallet uplatníte ve svém účtu Steam, peníze na kartě budou během několika okamžiků převedeny přímo na váš účet Steam Wallet! Jakmile jsou peníze na účtu Steam Wallet, můžete volně nakupovat v obchodě Steam, a to pohodlně, bezpečně a rychle. Steam karta 100 EUR vám umožní uskutečnit několik velkých nákupů nebo mnoho menších - záleží naprosto na vašich preferencích a na tom, jaké hry si chcete pořídit.

K čemu slouží dárková karta služby Steam?

Kromě toho, že dárková karta Steam mimořádně rychle a poměrně snadno přidá na váš účet ve Steam peněžence určitou částku peněz, budete moci nakoupit veškeré produkty dostupné v obchodě Steam pouhými několika kliknutími a bez dalších zásahů! Služba Steam nabízí obrovské množství herního obsahu zaručujícího kvalitu a bezpečnost - mezi těmito produkty najdete videohry různých žánrů, DLC, skiny a mnoho dalších exkluzivních položek! Chtěli jste si někdy vyzkoušet své schopnosti strategického myšlení? Nebo snad své reflexy v zápalu závodní hry? Už na nic nečekejte a pořiďte si dárkovou kartu Steam v hodnotě 100 EUR ještě dnes!

Jak aktivovat dárkovou kartu Steam?

Dárkovou kartu Steam lze uplatnit v několika jednoduchých krocích:

- Přihlaste se ke svému účtu služby Steam;

- Nejprve klikněte na název svého účtu v pravém horním rohu stránky a poté klikněte na možnost Podrobnosti o účtu;

- Klikněte na možnost Přidat prostředky do peněženky služby Steam;

- Klikněte na možnost Uplatnit kód Steam peněženky;

- Zadejte 16místný kód dárkové karty Steam, který byste měli najít ve svém e-mailu;

- Klikněte na tlačítko Pokračovat. Všimněte si, že pokud jste kredit Steam Wallet na svém účtu ještě nikdy nepoužili, můžete být vyzváni k zadání své aktuální adresy, aby bylo možné určit správnou měnu.

Peníze by měly být na váš účet služby Steam Wallet převedeny během několika okamžiků. Užijte si nakupování!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Valve
Platforma Steam