POC VEST VPD 2.0 SPINE

86 %
(3 hodnocení)

Chránič páteře POC SPINE VPD 2.0 VEST Tento model má oproti Spin VPD Vest ještě lepší vlastnosti co se týče pohlcování energie. Chránič je vyroben z materiálu VPD, který má jedinečné vlastnosti. Až do chvíle nárazu je měkký a elastický ale v případě nárazu ztuhne a projeví se u něj jeho extrémní schopnost pohltit energii. Každému se přizpůsobí tak, aby perfektně seděl.  Navíc tento extra lehký chránič funguje progresivně, což znamená, že se sám přizpůsobí síle nárazu. Páteřák je certifikován na... Celý popis

Koupit za 6 340 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Chránič páteře POC SPINE VPD 2.0 VEST
Tento model má oproti Spin VPD Vest ještě lepší vlastnosti co se týče pohlcování energie. Chránič je vyroben z materiálu VPD, který má jedinečné vlastnosti. Až do chvíle nárazu je měkký a elastický ale v případě nárazu ztuhne a projeví se u něj jeho extrémní schopnost pohltit energii. Každému se přizpůsobí tak, aby perfektně seděl.  Navíc tento extra lehký chránič funguje progresivně, což znamená, že se sám přizpůsobí síle nárazu. Páteřák je certifikován na nevyšší úroveň motocyklového standardu. Chránič lze v případě potřeby (např. praní vesty) vyjmout.
Velikosti: SLIM pro hubenější postavy.
Tabulka velikostí - dospělé páteřáky 
VPD 2.0
NováVPD2.0nabízíextrémní schopnost tlumení nárazů, což dávázcelanovou alternativuv řešení tradičníhokompromisu bezpečnostních prvkůmezi flexibilitou askutečnou ochranou. Vzhledemke schopnosti materiálu opakovaně /Multi Impact/ přecházet z běžného pružného stavu do tvrdého v okamžiku nárazu, už má tento kompromis odpovídající POC bezpečné řešení. Nejčastěji se využívá v chráničích páteře, ale nalezne využití všude kde je třeba ohebnosti a ochrany zároveň.
VPD2.0nabízí lepší ohebnost přinízkých teplotáchamá zvýšenouodolnost proti roztržení. Pro další zvýšení odolnosti proti proražení mají chrániče páteře vložen list termoplastického polymeru v oblasti páteře. Inovovaná verze materiálu VPD 2.0 2.0 jestále velmi jemná na povrchu,měkká, pohodlnáa přizpůsobí se každému tvaru postavy. Při nárazu, materiáltuhneamá extrémní schopnost absorbovat energii.
Zobrazit více

Parametry

Typ páteřáky
Výrobce Poc
Určení unisex