Pokladna KASAmax MAXI 7"

0 %
(0 hodnocení)

Pokladna KASAmax MAXI 7 s termotiskárnou je praktickým řešením pro všechny, kteří chtějí plnohodnotný pokladní systém za skvělou cenu.  Díky svým malým rozměrům je vhodná do všech provozoven, kde je kladen důraz na co nejvetší úsporu místa. Pokladna je vhodná do barů, bister, kaváren, malých obchůdků, prodej vstupného a dalších menších provozoven.  Vzhledem ke své mobilitě mohou pokladnu využít i majitelé restauračních zařízení jako mobilního číšníka a obsluhovat klienty v rámci celé restaurace.... Celý popis

Koupit za 4 828 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pokladna KASAmax MAXI 7 s termotiskárnou je praktickým řešením pro všechny, kteří chtějí plnohodnotný pokladní systém za skvělou cenu.  Díky svým malým rozměrům je vhodná do všech provozoven, kde je kladen důraz na co nejvetší úsporu místa. Pokladna je vhodná do barů, bister, kaváren, malých obchůdků, prodej vstupného a dalších menších provozoven. 
Vzhledem ke své mobilitě mohou pokladnu využít i majitelé restauračních zařízení jako mobilního číšníka a obsluhovat klienty v rámci celé restaurace. Tuto nespornou výhodu nabízí zabudovaná baterie v tabletu i přenosné tiskárně. 
Díky termálnímu  tisku nemusíte řešit doplňování inkoustu. Jedná se o úsporný tisk na teplocitlivý papír, který koupíte jak na našem eshopu, tak v jakémkoliv papírnictví. 
V pokladně je předinstalována námi vyvíjená pokladní aplikace KASAmax, která nabízí více možností markování. Markovat můžete položkově s pevně stanovenou cenou nebo libovolnou částkou na položku/skupinu. Samozřejmostí je možnost výběru sazeb DPH. Každý si tak může vybrat způsob, který nejvíce vyhovuje typu jeho provozu. Další nepostradatelné funkce jsou pokladní uzávěrky, markování na více účtů a přehledy transakcí. Pokladní systém je bez EET, ale v případě návratu elektronické evidence tržeb lze tuto funkci opět aktivovat. Díky vzdálené administraci nabízí aplikace KASAmax i možnost definice mapy stolů, skladové operace a další nadstandardní funkce. 
Aplikaci KASAmax nastavíte během pár minut a můžete začít ihned markovat. Pro rychlé seznámení je k  dispozici manuál a videomanuály.
Jak již bylo popsáno, v pokladní sestavě je předinstalována námi vyvíjená pokladní aplikace KASAmax, která je k vyzkoušení na dva měsíce. Následně lze využít verzi Lite, která je i po této době zcela zdarma, ale některé funkce v ní nejsou přístupné. Je také limitována počtem účtenek v měsíci. Aplikaci KASAmax můžete zakoupit na 6, 12 měsíců nebo formou neomezené licence. Více informací naleznete kliktnutím na tento odkaz. 
Specifikace pokladny KASAmax MAXI 7" 

mobilní aplikace KASAmax
termální bluetooth tiskárna 57-58 mm
7" tablet s podporou Wi-Fi 
stabilní kovový stojan na tablet i tiskárnu
OS Android

Výhody

úsporný tisk
rychlá doba odezvy
připojení k internetu prostřednictvým Wi-Fi 
plnohodnotný pokladní systém
intuitivní ovládání
lehce přenositelné
kompaktní rozměry
nízká cena
možnost napájení z interní baterie (tablet i tiskárna)
režimy aplikace (gastro, obchod, služby, rychlý prodej, fastfood)
markování položkově nebo číselníkem, případně sazbou DPH
možnost připojení platebního terminálu SumUp  nebo ComGate

HW parametry
Tablet s úhlopříčkou displeje 7" nabízí rozlišení 1024 × 600 obrazových bodů. Pohání jej procesor MediaTek MT8167 1,3 GHz, doplněný o 1 GB operační paměti. Pro data je připraveno úložiště s kapacitou 16 GB s možností rozšíření o paměťové karty micro SD do kapacity až 128 GB. Tablet dále disponuje Wi-Fi a Bluetooth. O dlouhou výdrž se stará integrovaná baterie s kapacitou 2600 mAh. Tablet pohání operační systém Android 10.
Další důležité informace
Ke všem pokladním systémům s aplikací KASAmax nabízíme i vzdálenou administraci KASAmax Backoffice, která nabízí celou řadu užitečných funkcí pro správu vašeho provozu. Více informací naleznete kliknutím na tento odkaz.
Pro náročnější klienty nabízíme také možnost připojení mobilního číšníka KASAmax nebo napojení na vyvolávací systém KASAmax.  
Vyzkoušejte si mobilní pokladní aplikaci KASAmax zcela zdarma na svém telefonu nebo tabletu. Naleznete ji ve vašem obchodě obchod Play i App Store.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce KASAmax

Podobné produkty