Vrhni se do stylové a napínavé akční plošinovky zasazené do mytologického perského světa, kde můžeš manipulovat s hranicemi času a prostoru. Hraj za Sargona a vypracuj se ze zázračného dítěte s mečem na výjimečnou legendu, když zvládneš akrobatický boj a odemkneš nové časové síly a jedinečné super schopnosti.   Vypusť svého vnitřního bojovníka Využij své časové schopnosti a bojové dovednosti k provádění smrtících komb a poraz zkorumpované nepřátele a mytologických tvorů.   Úchvatný svět Objev prokletý... Celý popis

Koupit za 814 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Vrhni se do stylové a napínavé akční plošinovky zasazené do mytologického perského světa, kde můžeš manipulovat s hranicemi času a prostoru. Hraj za Sargona a vypracuj se ze zázračného dítěte s mečem na výjimečnou legendu, když zvládneš akrobatický boj a odemkneš nové časové síly a jedinečné super schopnosti.
 
Vypusť svého vnitřního bojovníka
Využij své časové schopnosti a bojové dovednosti k provádění smrtících komb a poraz zkorumpované nepřátele a mytologických tvorů.
 
Úchvatný svět
Objev prokletý svět inspirovaný Peršany plný památek v nadživotní velikosti a prozkoumej řadu vysoce detailních biomů, z nichž každý má svou vlastní identitu, tajemství a nebezpečí.
 
Epické dobrodružství
Ponoř se do perské mytologické fantazie prostřednictvím zajímavého a originálního příběhu a pomocí svého důvtipu vyřeš hádanky, najdi skryté poklady a dokonči úkoly.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ubisoft
Žánr Akční/dobrodružný
Doporučený věk od 16 let
Rok vydání 2024