Princess Peach Showtime!

0 %
(0 hodnocení)

Jeviště je nachystáno! Princess Peach: Showtime! vyjde na Nintendo Switch. Získejte zdarma BONUS K PŘEDOBJEDNÁVCE. Princezna Peach v centru pozornosti! Princezna Peach a její přátelé dorazí do Sparkle Theater na představení, když v tu najednou se objeví Grape a Sour Bunch, a veškerou pozornost si uzmou pro sebe. Z dokonalé show se stává tragédie, a tak zůstává na Peach, aby zachránila jak samotné představení, tak i celou nastalou situaci.  Stella se představuje Použijte sílu stuhy, kterou Peach... Celý popis

Koupit za 1 376 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Jeviště je nachystáno! Princess Peach: Showtime! vyjde na Nintendo Switch. Získejte zdarma BONUS K PŘEDOBJEDNÁVCE.

Princezna Peach v centru pozornosti!

Princezna Peach a její přátelé dorazí do Sparkle Theater na představení, když v tu najednou se objeví Grape a Sour Bunch, a veškerou pozornost si uzmou pro sebe. Z dokonalé show se stává tragédie, a tak zůstává na Peach, aby zachránila jak samotné představení, tak i celou nastalou situaci. 

Stella se představuje

Použijte sílu stuhy, kterou Peach dostala od strážkyně Stelly a postavte se padouchům a zachraňte účinkující! 

Převratné proměny

Proměnou získá Peach nové schopnosti. Stát se může šermířkou, aby se ubránila záporákům nebo detektivkou, kdy bude prozkoumávat stopy a usvědčovat pachatele. S dalšími ukradenými představeními, která je třeba zachránit, zjistíte, že se za oponou skrývá mnoho dalších proměn Peach, včetně cukrářky či mistryně kung-fu!

Princess Peach: Showtime! se na Nintendo Switch ukáže 22. března 2024.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nintendo
Žánr akční
Doporučený věk od 7 let
Rok vydání 2024