PRO PLAN CAT ADULT STERILISED RENAL PLUS losos 10 kg Kompletní suché krmivo pro kočky Purina Pro Plan Sterilised s masem z lososa. Řada nutričně vyvážených výrobků PURINA® PRO PLAN® udržuje vaši kočku ve špičkové kondici po celý život. Lososová receptura PURINA® PRO PLAN® STERILISED RENAL PLUS SALMON je určena pro zdravé kastrované kočky. Pokud kočka potřebuje speciální péči o ledviny, poraďte se se svým veterinárním lékařem, zda není potřeba nasadit veterinární dietu. Granule pro kočky z řady... Celý popis

Koupit za 1 347 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

PRO PLAN CAT ADULT STERILISED RENAL PLUS losos 10 kg

Kompletní suché krmivo pro kočky Purina Pro Plan Sterilised s masem z lososa. Řada nutričně vyvážených výrobků PURINA® PRO PLAN® udržuje vaši kočku ve špičkové kondici po celý život.

Lososová receptura PURINA® PRO PLAN® STERILISED RENAL PLUS SALMON je určena pro zdravé kastrované kočky. Pokud kočka potřebuje speciální péči o ledviny, poraďte se se svým veterinárním lékařem, zda není potřeba nasadit veterinární dietu. Granule pro kočky z řady STERILISED pečují o zdravý, spokojený a dlouho trvající život kastrovaných nebo sterilizovaných koček.

Složení krmiva je vyvinuté odborníky. Již za šest týdnů dokáže tato strava ovlivnit oxidační parametry, a tím podpořit zdravou funkci kočičích ledvin. Krmivo obsahuje vysoce kvalitní kousky lososa, vitamín E, C, beta-karoteny a omega-3 mastné kyseliny s dlouhým řetězcem a arginin, které přispívají ke správnému fungování ledvin. Krmivo PURINA® PRO PLAN® RENAL PLUS pomáhá kastrovaným kočkám udržet ideální hmotnost, předchází problémům s močovými cestami a chrání zuby před tvorbou plaku a zubního kamene.

TIP KE KRMENÍ: Pokud chcete kočce dopřát změnu, zvolte krmiva PURINA® PRO PLAN® STERILISED s jiným živočišných proteinem nebo paštiky a kapsičky Pro Plan. Jakmile bude kočce 7 let, přejděte postupně na řadu krmiv Senior. 

Benefity lososového krmiva Pro Plan Cat Adult Sterilised Renal Plus:

-

Podporuje zdravou funkci ledvin* (*tento produkt je určen pro zdravé kočky. Pokud vaše kočka potřebuje speciální péči o ledviny, poraďte se se svým veterinárním lékařem)

-

Vědecky vyvinuté krmivo, které už za šest týdnů dokáže ovlivnit oxidační parametry, a tím podporuje zdravou funkci ledvin (Interní výzkum Purina, 2006, vliv směsi živin na zdravotní parametry ledvin, vzorek 40 koček, trvání 3 měsíce).

-

Krmivo bylo cíleně navrženo pro kastrované kočky. Pomáhá jim udržovat zdravé močové cesty a ideální tělesnou hmotnost.

-

Chrání zuby před tvorbou zubního plaku a kamene.

-

Hlavní složkou je losos.

-

Složení vychází z aktuálních vědeckých poznatků. Neobsahuje žádná barviva ani ochucovadla

Dávkování: Viz tabulka doporučených denních krmných dávek na obale krmiva pro kočky. Krmné dávky pro udržení ideální tělesné kondice se mohou lišit v závislosti na věku, úrovni aktivity a klimatických podmínkách. Kontrolujte tělesnou hmotnost kočky a její krmnou dávku přizpůsobte její aktuální tělesné hmotnosti. Čistá čerstvá pitná voda by měla být kočce k dispozici nonstop. Doporučujeme pravidelné návštěvy veterinárního lékaře.

Balení: 10 kg
Příchuť: losos
Určeno pro: dospělá kočka
Funkce: péče o kastrované nebo sterilizované kočky a jejich zdraví
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Purina
Hmotnost 10 kg
Typ granule
Druh masa losos
Funkce močopohlavní aparát
Značka Pro Plan
Grain Free ne
Věk kočky dospělí
Konzistence suché
Specifika složení s antioxidanty
Gluten Free ne
Určení kastrace a sterilizace
Kvalita superpremiové
Druh balení plastové obaly
Aktivita kočky nízká
Hypoalergenní ne
Barf ano
Pamlsky ne
Plemeno Bez určení plemene
Zobrazit více parametrů