Čistič automatických převodovek, balení 375ml, spolehlivě rozpouští a odstraňuje znečištění, zoxidované olejové nečistoty a jiné částečky z vnitřního systému převodového oleje. Pro-Tec Automatic Transmission Flush - Čistič automatických převodovek, 375mlPRO-TEC AUTOMATIC TRANSMISSION FLUSH spolehlivě rozpouští a odstraňuje znečištění, zoxidované olejové nečistoty a jiné částečky z vnitřního systému převodového oleje. Vyčistí od základu celý systém. Oblast použití: Pro všechny typy automatických... Celý popis

Koupit za 260 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Čistič automatických převodovek, balení 375ml, spolehlivě rozpouští a odstraňuje znečištění, zoxidované olejové nečistoty a jiné částečky z vnitřního systému převodového oleje.

Pro-Tec Automatic Transmission Flush - Čistič automatických převodovek, 375mlPRO-TEC AUTOMATIC TRANSMISSION FLUSH spolehlivě rozpouští a odstraňuje znečištění, zoxidované olejové nečistoty a jiné částečky z vnitřního systému převodového oleje. Vyčistí od základu celý systém.

Oblast použití:
Pro všechny typy automatických převodovek.

Použití:
Přidejte produkt do olejového systému před vyměněním převodového oleje. Nechte systém běžet přibližně 10-15 minut s opakovaným přeřazováním a měněním rychlostních stupňů. Potom proveďte výměnu převodového oleje v souladu s pokyny výrobce. Čištění a výměnu oleje doporučujeme svěřit odborníkovi.

Balení:
375 ml
Zobrazit více

Parametry

Výrobce PRO-TEC
Objem 0.375 l