POHODLNÁ A BEZPEČNÁ AUTOSEDAČKA / PŘEPRAVNÍK SEDAČEK PRO PSA, KOČKU, KRÁLÍKA - BEZPEČNOST ZVÍŘAT - přepravka pro psa na přední nebo zadní sedadlo je způsob, jak pohodlně a bezpečně přepravit malého mazlíčka v autě , aniž by hrozilo, že se mu při prudším brzdění zraní. Sada obsahuje popruh k uchycení mazlíčka, který dále zvyšuje jeho bezpečnost. - BEZPEČNOST ČALOUNĚNÍ V AUT - Přenašeč psa do auta je voděodolný a snadno se udržuje v čistotě . Je to perfektní řešení, když se vrátíme z procházky... Celý popis

Koupit za 209 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

POHODLNÁ A BEZPEČNÁ AUTOSEDAČKA / PŘEPRAVNÍK SEDAČEK PRO PSA, KOČKU, KRÁLÍKA

- BEZPEČNOST ZVÍŘAT - přepravka pro psa na přední nebo zadní sedadlo je způsob, jak pohodlně a bezpečně přepravit malého mazlíčka v autě , aniž by hrozilo, že se mu při prudším brzdění zraní. Sada obsahuje popruh k uchycení mazlíčka, který dále zvyšuje jeho bezpečnost.

- BEZPEČNOST ČALOUNĚNÍ V AUT - Přenašeč psa do auta je voděodolný a snadno se udržuje v čistotě . Je to perfektní řešení, když se vrátíme z procházky se špinavým nebo mokrým zvířetem - čalounění auta tím neutrpí, navíc se na něm nebudou sbírat chlupy ani při každodenních cestách.

- SNADNÁ MONTÁŽ - nosič pro psa do auta je vyztužený a velmi snadno se montuje, k čemuž slouží popruhy s nastavitelnou délkou - nosič se vejde do každého auta , včetně předních i zadních sedadel. Na bocích nosiče je prodyšná síťovina, aby zvířeti nebylo horko.

- PŘEDNÍ KAPSA NA ZIP - v přední části nosiče je velmi praktická kapsa na zip. Můžete do něj vložit šikovné doplňky pro domácí mazlíčky.

- SPECIFIKACE – upevnění na autosedačce: ano; popruhy pro výměnu autopásu: ano; vyztužený: ano; voděodolný: ano; vzdušná síťovina: ano, nastavitelný popruh k uchycení domácího mazlíčka: ano; kapsa na zip: ano; nastavitelné popruhy opěrky hlavy: ano; rozměry: 40x40x32cm; hmotnost: 0,995 kg; hmotnost v balení: 1,229 kg.

SPECIFIKACE

- namontovaná autosedačka: ano
- popruhy pro výměnu autopásu: ano
- ztuhlý: ano
- voděodolný: ano
- vzdušná síťovina: ano
- nastavitelný popruh pro připevnění domácího mazlíčka: ano
- kapsa na zip: ano
- nastavitelné popruhy opěrky hlavy: ano
- rozměry: 40 x 40 x 32 cm
- hmotnost: 0,995 kg
- hmotnost v balení: 1,229 kg

V autě byste měli vždy dbát na bezpečnost čtyřnohých pasažérů. Velmi dobrým řešením je v tomto případě nosič pro domácí mazlíčky do auta. Při umístění psa do ní se nemusíte bát, že se dostane do pedálů nebo spadne ze sedačky při brzdění, navíc nosič pro psa na sedačku ochrání i čalounění auta před ušpiněním.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Purlov
Typ výrobku autosedačky
Velikost psa střední

Podobné produkty