Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cena za zhotovenieeee obkladu

Nalezeno:    221 produktů


Zrcadlový obklad 25x25 výprodej

Vhodný zrcadlový obklad může být ideálním doplňkem celého interiéru. Obklady můžete nalepit standardně na zeď či stávající obklad. Při obkládání místnosti se těchto zrcadlových obkladů využívá i pro možnost jejich začlenění mezi ostatní běžné obklady, aniž by jakkoliv vyčnívaly. S obkladem dodáváme terčíky z oboustranně lepící pásky pro nalepení na zeď či obklad. V případě obkládání spolu s klasickými obklady pak doporučujeme používat běžné flexibilní stavební lepidlo. Obklady bez fazety můžete...

Podstupnice Buk 1200 x 200

Balení v designových obalech s návodem na montáž na zadní straně. Použití: součást obkladu schodiště mezi schodové nášlapy Uvedená cena je za 1 ks podstupnice.

RUSTIKA roh tmavá červená

Originální kopie triasového pískovce "Krákorka". Využití dokonale přesných a povrchově velmi různorodých obkladů Rustika je široké. Cena je uvedena za kus. Balení obsahuje 8 kusů.

BRALEP OL 20 Cementové lepidlo 25 kg

Vysoce kvalitní cementové lepidlo je určeno k lepení všech druhů obkladu a dlažby ve vnitřním i vnějším prostředí. Je vhodné k lepení vysoce provozně namáhaných podlah (s pojezdem), osluněných venkovních ploch a podlah se zabudovaným topením, lepení dlažby na dlažbu, obkladu na hydroizolační hmoty (BRALEP HI 180, BRALEP TH 480). Za použití adhezního můstku lze použít pro lepení na dřevěné a dřevotřískové podklady. Vhodné k lepení polystyrenu, minerální vaty a stěrkování perlinky. Cena za kg...

RUSTIKA krémová

Originální kopie triasového pískovce "Krákorka". Využití dokonale přesných a povrchově velmi různorodých obkladů Rustika je široké. Cena je uvedena za balení (= 1 m2) – podrobné info v tabulce viz níže.

ELEGANT Komfort M 10 - Dýha - dveře vč. zárubně Průchozí šířka (cm): 60, Průchozí výška (cm): 197

Dřevěné dveře v povrchové úpravě DÝHA. Uvedená cena je vč. zárubně. Cena za zárubeň do 17 cm tloušťky zdi (do objednávky uveďte konečnou tloušťku zdi vč. obkladů). Doba dodání od objednání je 8-9 týdnů.