Reebok X24 junior

0 %
(1 hodnocení)

Brankářské betony Reebok XLT jsou novinkou od sezóny 2014/15. Řada XLT je modelová řada betonů od Reeboku vyznačující se tvrdou konstrukcí, která je opakem pružné konstrukce betonů CCM. Modelová řada X24 je základní řadou betonů XLT od Reeboku. Ta plně vychází z nejvyšší modelové řady Premier betonů XLT , liší se pouze vnitřními materiály a počty zlomů uvnitř betonu (detailněji rozebíráme níže v popisku). Řada X24 je standardně dodávána pouze v juniorských velikostech a v barevné kombinaci bílá/černá.... Celý popis

Popis

Brankářské betony Reebok XLT jsou novinkou od sezóny 2014/15. Řada XLT je modelová řada betonů od Reeboku vyznačující se tvrdou konstrukcí, která je opakem pružné konstrukce betonů CCM. Modelová řada X24 je základní řadou betonů XLT od Reeboku. Ta plně vychází z nejvyšší modelové řady Premier betonů XLT , liší se pouze vnitřními materiály a počty zlomů uvnitř betonu (detailněji rozebíráme níže v popisku). Řada X24 je standardně dodávána pouze v juniorských velikostech a v barevné kombinaci bílá/černá. My máme v rámci předobjednávky řady X24 k dispozici ale řadu X24 junior i v limitovaných barevných kombinacích . Skladem jsou varianty Detroit (bílá/červená) a nebo Toronto (bílá/modrá).

 
Konstrukce betonů - vyladěná pro moderní styl chytání
Už na první pohled je hned jasné, v čem se betony Reebok liší od svého bratříčka CCM. Tím rozdílem je celková konstrukce betonů - Reebok má klasické "desky" , kdežto CCM zastává takovou "tradiční školu", kterou jsou buřty. Obecně se dá říct, že betony Reebok XLT vyhovují více brankářům, kteří mají raději tvrdší konstrukci betonů a chytají hodně na ledě . Betony CCM jsou naopak spíše pro gólmany s mrštným stylem chytání, kteří hodně bruslí. Reebok od sezóny 2014/15 kompletně předělal konstrukci svých betonů a přišel s novinkou v podání řady XLT. Ta má úplně nové vnitřní materiály, které jsou velmi tvrdé a díky minimálnímu počtu vnitřních zlomů (počet vnitřních zlomů se liší podle modelové řady) je beton opravdu hodně tvrdý a výborně sedí brankářům , kteří se hodně pohybují na ledě a chytají pomocí tzv. slidů. Tvrdá konstrukce betonů Reebok XLT byla speciálně vyvinuta tak, aby betony velmi dobře vykopávaly puk , čímž získáte čas na další zákrok a přesun ve slidu. Nové materiály mají také za následek celkové snížení hmotnosti betonů Reebok.

 

 
Zlomy betonu - řada X24 ideálním kompromisem
Juniorská řada X24 má jako jediná z řady XLT kombinaci 2 zlomů uvnitř betonu a žádného na povrchu. Výsledkem je pak o něco větší pružnost, než u řady XLT 28 nebo Premier XLT. Pro výkonnostní brankáře je varianta X24 ideálním kompromisem , protože beton je dostatečně tvrdý (výrazně více než všechny současné betony), ale zároveň díky dvěma zlomům povolí brankáři částečné pružení. Zvyknutí si na nové betony X24 je tak otázkou pár tréninků. Obecně se dá jednoduše říci, že jakýkoliv beton XLT je výrazně tvrdší než betony, které byly dosud. Výhodou toho je, že drží prakticky po celou bodu své životnosti původní tvar a výborně se s nimi sliduje . Samotná konstrukce betonů XLT je v porovnání s ostatními betony rovnější, díky čemuž betony XLT na noze parádně sedí, výborně se s nimi odráží do slidů a navíc v nich máte opravdu parádní cit pro hru.

 
Kanál pro nohu - užší zpracování, výborná stabilita
Noha v kanálu pro nohu v betonech Reebok XLT sedí naprosto přesně a to i díky širokému ochrannému "špalku", který poskytuje jednak stabilitu kolenu a napomáhá dobré rovnováze v rozkleku. Kanálek pro koleno u betonů Reebok je o něco užší než u betonů CCM, díky čemuž betony na noze opravdu parádně sedí.

 
Ochrana kolene a lýtka - maximalizovaný rozměr desek
Vnější ochranné desky lýtka a kolene jsou dokonale rovné, nejsou obšité nylonem. Tuto technologii Reebok u řady XLT nazval "Bindingless Flat Inside Edge" . Díky ní je maximalizován rozměr těchto desek, které chrání jak Vaši nohu, tak se přes ně dobře odrážíte do slidu. Na ledě máte v jednu chvíli velikou plochu betonu a přesuny s ním jsou nejen velmi rychlé , ale také stabilní . V betonech Reebok X24 budete mít hru neustále pod kontrolou.

 
Systém pásků a upevnění betonu - maximální jistota, vysoká variabilita
Upevnění nohy a systém pásků je tradiční, na který jsme u top modelů Reebok a CCM zvyklí již několik let. Jedná se tak o kombinaci kožených pásků a kovových klipsen na spodní části betonů a pásků s plastovými klipsny na samotné noze (juniorská verze betonů X24). Seniorské betony X24, XLT 28 a Premier XLT mají pak kompletně kožené pásky s kovovými klipsnami . Každý brankář si tak velmi pohodlně a rychle může nastavit upnutí tak, jak potřebuje.

Brankářská výstroj Reebok/CCM patří mezi top značky výstroje pro brankáře. To potvrzuje i to, že s touto značkou chytá největší počet brankářů v NHL , stejně tak jako v evropských soutěžích včetně české extraligy. Můžete si tak být jisti, že s touto značkou budete maximálně spokojeni.

Jsme autorizovaný prodejce hokejové výstroje a doplňků Reebok/CCM pro ČR. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací a také garanci nákupu originálních produktů Reebok/CCM z oficiální distribuční sítě pro ČR, Evropu.
Brankářskou výstroj jako jediný e-shop v ČR testujeme přímo v praxi v rámci spolupráce s největší brankářskou akademií ve střední Evropě GOALIE ACADEMY INTERNATIONAL . Našim zákazníkům umíme na základě těchto zkušeností přímo z praxe přesně poradit, který typ výstroje je pro jejich styl chytání nejlepší. Proto, máte-li sebemenší dotaz či otázku kolem brankářské výstroje, neváhejte nás kontaktovat . Rádi Vám se vším poradíme, abyste byli přesvědčeni, že jste vybrali správně a se zakoupeným zbožím jste pak byli spokojeni. Garantujeme Vám ten nejlepší servis v rámci brankářské výstroje .

Tvrdá konstrukce Reebok XLT skvělá pro slidování
Dva zlomy uvnitř betonů jsou ideální variantou pro výkonnostní gólmany
Všechny základní prvky vychází z top řady Premier XLT - jedny z nejlepších betonů na trhu
Velmi nízká hmotnost
Výborná stabilita betonu
Limitovaná barevná kombinace Torontonemá

 Betony X24 nejsou díky dvěma zlomům uvnitř betonu extrémně tvrdé, jako třeba řada XLT 28 a nebo XLT, na které je třeba si trochu zvyknout. S velmi tvrdými betony chytají většinou profesionální brankáři, kteří si dříve nechávali své betony dodávat na míru bez zlomů. Dnes toto Reebok nabízí díky řadám XLT 28 a XLT v sériové výrobě. Juniorské betony X24 jsou skvělým kompromisem pro mládežníky . Pokud se mezi ně řadíte i Vy, oceníte tvrdou konstrukci betonů X24, která ale zároveň není díky dvěma vnitřním zlomům tak tvrdá, aby Vás limitovala ve Vašem dosavadním stylu chytání. Tvrdší beton vylepší Vaše přesuny v rámci slidování a budete mít úplně jiný pocit ze hry. Je to fakt znát, vyzkoušejte a uvidíte, betony RBK X24 jsou opravdu pecka.Rady, tipy a další zajímavé informace o brankářské výstroji se dozvíte na našem blogu .
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Reebok
Určení pro juniory
Výkonnostní třída profesionál