Relax Stealth RH24K

0 %
(0 hodnocení)

Lyžařská/snowboardová helma Relax Stealth s integrovaným štítem Vás ochrání na svahu díky nejmodernějším technologiím.   Plynulá regulace odvětrávání všech otvorů zajistí dokonalou cirkulaci vzduchu. Panoramatický štít MultiVISION vyrobený z nárazuvzdorného materiálu DuraMAX opatřeny úpravou AntiFOG bránící kondenzaci vodních par na povrchu zajistí vysokou úroveň komfortu i ve zhoršených klimatických podmínkách.   Moderní upínací systém štítu garantuje bezproblémové ovládání. Odlehčená konstrukce... Celý popis

Koupit za 2 559 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Lyžařská/snowboardová helma Relax Stealth s integrovaným štítem Vás ochrání na svahu díky nejmodernějším technologiím.
 
Plynulá regulace odvětrávání všech otvorů zajistí dokonalou cirkulaci vzduchu. Panoramatický štít MultiVISION vyrobený z nárazuvzdorného materiálu DuraMAX opatřeny úpravou AntiFOG bránící kondenzaci vodních par na povrchu zajistí vysokou úroveň komfortu i ve zhoršených klimatických podmínkách.
 
Moderní upínací systém štítu garantuje bezproblémové ovládání. Odlehčená konstrukce helmy In-Mold poskytuje nejvyšší stupeň ochrany i v nejnáročnějších podmínkách.
 
Helma je také určená pro jezdce, kteří neradi nosí lyžařské brýle a nebo lyžaře s dioptrickými brýlemi.
 
Náhradní transparentní štít (čočka) součástí balení.
 
 

 

In-Mold Shell.
Technologie výroby, která z helmy dělá jediný vysoce pevný a lehký celek.
 

FidLOCK Magnet Click.
Značka FIDLOCK se sídlem v Německu je jednou z nejinovativnějších značek ve sportovním průmyslu se zaměřením na výzkum a vývoj produtků založených na kombinaci magnetického a mechanického zámku. Tedy patentované řešení, které kombinuje silné magnety, které danou přezku automaticky spojí a mechanický zámek, jenž umožňuje rozpojení jen v případě, že tak chcete skutečně učinit. Všechny produkty jsou navrhovány tak, aby jejich uživatelům zjednodušili život.

 

Active Boost.
Aktivní ventilace: Plynule nastavitelný systém proudění s optimálně umístěnými ventilačními otvory doslova nasává okolní vzduch, který ochlazuje vnitřní prostor helmy. Reguluje výslednou teplotu a zajišťuje tak vysoký komfort v každé situaci. Díky této kombinaci jsou helmy velice vzdušné.
 

System I.T.C.
Komplexní systém vnitřní regulace teploty kombinující unikátní technologie - systém vnitřní cirkulace vzduchu I.T.C a systém aktivní ventilace AirFLOW.
 

Certifikát.
Garantujeme prověřenou bezpečnost.
 

Dual FIX.
Systém regulace velikosti helmy byl vyvinut s ohledem na zajištění maximální kompaktnosti usazení helmy na hlavě. Použitím bezpečnostního více bodového uchycení systému Dual Fix je docíleno kompaktního spojení helmy s hlavou, čímž se výrazně zvyšuje celková bezpečnost. Ovládání systému jednou rukou v zadní části helmy je velmi lehké a intuitivní.
 

Easy Lock.
Jednoduché a rychlé zapínání bezpečnostních pásků pod bradou zlepšuje usazení helmy na hlavě. Snižuje riziko pohybu helmy při nárazu a tím je docíleno zvýšené ochrany hlavy.
 

Soft Sense.
Tvarovaná antibakteriální podšívka s úpravou Soft Sense poskytuje extra hřejivý a příjemný pocit. Jemný flýs s úpravou Sensitive je velmi příjemý na dotek a tvoří izolační vrstvu chránící hlavu před prochladnutím.
 

Cross Protect.
Ochranná výztuha z tvrzeného polykarbonátu na vnitřní straně helmy zvyšuje odolnost přilby při bočním nárazu a chrání vnitřní jádro helmy před mechanickým poškozením.
 

Navrženo v České republice.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Relax
Určení unisex
Modelová řada 2020 / 2021
Typ lyžařské přilby
Se štítem ano