Relax Twister RH18A3

0 %
(0 hodnocení)

Super lehká dětská helma Relax Twister dokonale zajistí bezpečnost Vašeho mladého sportovce. Vysoká kvalita provedení a certifikované materiály jsou zárukou kvality a komfortu.   Vnitřní pratelná podšívka Soft Sense, intuitivní seřízení obvodu helmy Dual Fix zvládne dítě samo jednou rukou.   Děti milují barvy a na sněhu se to hodí zvlášť. Krásné syté a neonové barvy viditelné na velké vzdálenosti poskytnou jsou dalším bezpečnostním prvkem.   Perfektně kombinovatelné s dětskými brýlemi Relax Slider,... Celý popis

Koupit za 555 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Super lehká dětská helma Relax Twister dokonale zajistí bezpečnost Vašeho mladého sportovce. Vysoká kvalita provedení a certifikované materiály jsou zárukou kvality a komfortu.
 
Vnitřní pratelná podšívka Soft Sense, intuitivní seřízení obvodu helmy Dual Fix zvládne dítě samo jednou rukou.
 
Děti milují barvy a na sněhu se to hodí zvlášť. Krásné syté a neonové barvy viditelné na velké vzdálenosti poskytnou jsou dalším bezpečnostním prvkem.
 
Perfektně kombinovatelné s dětskými brýlemi Relax Slider, Teddy, Bunny a Arch.
 
In-Mold.
Technologie výroby, která z helmy dělá jediný vysoce pevný a lehký celek.

 
System I.T.C.
Komlexní sytém vnitřní regulace teploty kombinující unikátní technologie - systém vnitřní cirkulace vzduchu I.T.C a systém aktivní ventilace AirFlow.

 
Air Energy.
Systém ventilace s integrovanými ventilačními otvory umožňuje optimální proudění vzduchu. Přívod čerstvého vzduchu odvádí teplo a vlhkost od hlavy a udrží tak hlavu jezdce v ideálních podmínkách.
 

Certifikát.
Garantujeme prověřenou bezpečnost.

 
Regulace obvodu Dual Fix.

Systém regulace velikosti helmy byl vyvinut s ohledem na zajištění maximální kompaktnosti usazení helmy na hlavě. Použitím bezpečnostního více bodového uchycení systému DualFix e docíleno kompaktního spojení helmy s hlavou, čímž se výrazně zvyšuje celková bezpečnost. Ovládání systému jednou rukou v zadní části helmy je velmi lehké a intuitivní.

 
Easy Lock.
Jednoduché a rychlé zapínání bezpečnostních pásků pod bradou zlepšuje usazení helmy na hlavě. Snižuje riziko pohybu helmy při nárazu a tím je docíleno zvýšené ochrany hlavy.

 
Soft Sense.
Tvarovaná antibakteriální podšívka s úpravou Soft Sense poskytuje extra hřejivý a příjemný pocit. Jemný flýs s úpravou Sensitive je velmi příjemý na dotek a tvoří izolační vrstvu chránící hlavu před prochladnutím.
 
Vyvinuto v České republice.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Relax
Určení dětské
Modelová řada 2019 / 2020
Typ lyžařské přilby
Se štítem ne