REV'IT! EXPEDITION

0 %
(0 hodnocení)

Představujeme revoluční boty EXPEDITION OutDry - novou generaci motorkářské obuvi, která nemá obdoby. Kombinuje v sobě ochranné prvky MX bots voděodolností a nepřekonaným pohodlím v sedle motorky i mimo něj. Nejvyšší kvalita ochranných prvků jde ruku v ruce s funkčností a volností pohybu. Mezi současnými turistickými botami není srovantelný model. Díky voděodolné vrstvě hydratex|Sphere zavedly novou úroveň ochrany před promoknutím u turistických bot. Vývojem DSF (Dynamicky-podpůrný rám) dosáhl... Celý popis

Koupit za 16 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Představujeme revoluční boty EXPEDITION OutDry - novou generaci motorkářské obuvi, která nemá obdoby.

Kombinuje v sobě ochranné prvky MX bots voděodolností a nepřekonaným pohodlím v sedle motorky i mimo něj. Nejvyšší kvalita ochranných prvků jde ruku v ruce s funkčností a volností pohybu. Mezi současnými turistickými botami není srovantelný model. Díky voděodolné vrstvě hydratex|Sphere zavedly novou úroveň ochrany před promoknutím u turistických bot.

Vývojem DSF (Dynamicky-podpůrný rám) dosáhl REVIT nové úrovně ochrany bez nutnosti snížení pohodlí jezdce, Revit|DSF totiž zabraňuje přepínání šlach a svalů.

Zpevnění bot bylo dosaženo využitím systému zapínání BOA. Boty si udržely nízkou váhu bot REVIT Expedition a ovládání zapínacího systému je snadné, rychlé a hlavně dobře drží. Díky použití lanka z nerezové oceli je systém zapínání BOA pevnější než běžné systémy přezek.

Vnější materiály:

- Hovězí kůže Nubuck s voduodpuzující úpravou

- Látka Superfabric posílená plstí

- Hrubá kůže s voduodpuzující úpravou

- Umělý semiš

- Látka s voděodolnou úpravou

- Guma
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Revit

Podobné produkty