REVICOLIN 30 tobolek

80 %
(2 hodnocení)

Inovativní produkt, který obsahuje kombinaci kvasinek Kluyveromyces M.F. B0399 a mikronizovaného Palmitoyletanolamidu (PEA). Blahodárně působí na dvě vzájemně se ovlivňující složky ve střevě, které jsou zodpovědné za funkční stav střevní sliznice. Vhodný pro lidi se syndromem dráždivého tračníku (IBS). Balení obsahuje 30 tobolek. Dávkování a způsob užití Prvních 14 dní 2x 1 tobolka denně (1 ráno a 1 večer), od 15. dne 1 tobolka ráno, případně podle potřeby. Složení Kluyveromyces Marxianus Fragilis... Celý popis

Koupit za 751 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Inovativní produkt, který obsahuje kombinaci kvasinek Kluyveromyces M.F. B0399 a mikronizovaného Palmitoyletanolamidu (PEA). Blahodárně působí na dvě vzájemně se ovlivňující složky ve střevě, které jsou zodpovědné za funkční stav střevní sliznice. Vhodný pro lidi se syndromem dráždivého tračníku (IBS).

Balení obsahuje 30 tobolek.

Dávkování a způsob užití
Prvních 14 dní 2x 1 tobolka denně (1 ráno a 1 večer), od 15. dne 1 tobolka ráno, případně podle potřeby.

Složení
Kluyveromyces Marxianus Fragilis B0399 10 miliard, Palmitoyletanolamid (mikronizovaný) 150 mg.

Upozornění
Přípravek není určen pro děti do 3 let věku. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Skladujte v suchu, nevystavujte přímému slunci.
Zobrazit více

Parametry

Značka Pharco
Výrobce Salix S R L
Forma produktu kapsule
Typ problému zažívání